Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-5°
-5°

Raamatukogupäevad kutsuvad kohtumistele raamatukogus

Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu pressiteade

Raamatukogupäevad kutsuvad kohtumistele raamatukogus

20. oktoober 2021 / 20.–30. oktoobrini toimuvate üleriigiliste raamatukogupäevade ajal on Tartu Linnaraamatukogu kavas mitmeid põnevaid, ennekõike kirjanduslikke kohtumisi, sügishooaega alustavad raamatukogu kirjanduskohvikud ning kolmel korrusel näeb Marika Mikkori näitust looduslikest materjalidest punutistest.

Raamatukogupäevad juhatab linnaraamatukogus sisse kasutatud raamatute suurmüük 20. ja 21. oktoobril keskkogu I korrusel. Sobiva kohtumisõhtu võib huviline leida nii keskkogust kui ka harukogudest. Külaliste seas on raamatu "Minu Tenerife" autor Olavi Antons, Mudlum, Tiia Kõnnussaar, Berit Petolai jt.

Raamatukogupäevade sisse jääb  tänavu ka laste- ja noortekirjanduse festival, mille raames tulevad lastega raamatukokku kohtuma Tartu lastekirjanduse auhinna laureaat Triinu Laan ning  nominendid Jaanus Vaiksoo, Hasso Krull, Tiina Laanem ja Anti Saar.

Lisaks toimuvad raamatukogupäevade ajal mitmed erialapäevad ja raamatukoguhoidjate omavahelised jõukatsumised. Tartu Linnaraamatukogu korraldab tänavu näiteks ülevabariigilist raamatukoguhoidjate võistlust "Infootsing internetis 2021".

Kava raamatukogu kodulehel www.luts.ee

Viimati muudetud 20.10.2021