Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

sTARTUp Day kõnekonkurss lennutab suurele lavale

sTARTUp Day pressiteade

Startupday

20. oktoober / Kui sul oleks kümneks minutiks 2500 inimese tähelepanu, siis mida sa ütleksid?

Ärifestival sTARTUp Day 2017 annab kolmele julgele just sellise võimaluse - pidada 10-minutiline kõne festivali laval.

"Suurte ärifestivalide esinejad on enamasti kriitiliselt valitud, rahvusvaheliselt tuntud visionäärid. Soovime nende kõrval anda võimaluse ka veel avastamata talentidele, kes võistluse raames oma ideid tutvustada saaks," räägib sTARTUp Day peakorraldaja Ermo Tikk.

Konkursil osalemiseks esita oma 60-sekundiline one-shot video teemal “From Zero To Hero”,  kus tutvustad oma visiooni, näitad oma esinemisjulgust ning räägid, miks just sina peaksid saama pidada kõne sTARTUp Day 2017 laval.

Videote esitamise tähtaeg on järgmisel kolmapäeval, 25. oktoobril. Pärast seda laetakse videod Startupday Facebooki lehele, kus žürii ning publik valivad välja kolm superkangelast, kes pääsevad oma kõnet festivalil suurele lavale esitama.

Täpsem info: https://startupday.ee/program/speech-contest

Videokutse: https://www.youtube.com/watch?v=ovQohOOcX-o

Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day “From Zero To Hero” toimub 8. detsembril Tartus teaduskeskuses AHHAA. Festivalil esineb üle 100 kõneleja üle kogu maailma. Lisaks toimub festivalile eelneval ja järgneval päeval mitmeid põnevaid sündmuseid, näiteks EstBANi juubeligala, erinevad koolitused ning rahvusvaheline moeturg.

 

Kontakt:

Marelle Ellen

Turundusjuht

sTARTUp Day 2017

+372 52 690 71

marelle.ellen@startupday.ee

www.startupday.ee

 

Viimati muudetud 20.10.2017