Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-3°
-3°

Stomatoloogia kliiniku kolimisele pühendatud Tartu 2024 tänukontsert Raekojas

Tartu 2024 pressiteade

Stomatoloogia kliiniku kolimisele pühendatud Tartu 2024 tänukontsert Raekojas. Foto: Peeter Paaver

18. juuni 2021 / 18. juunil kell 18.00 toimus Tartu Raekojas Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogia kliiniku kolimispidu, kus kultuuripealinna meeskond tänas stomatoloogia kliinikut Tartu Saksikoori kontserdi ja tänusõnadega.

Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogia kliiniku juhataja dr Taavo Seedre kommenteerib: "Raekoja platsis asuv stomatoloogia kliinik on olnud hambaarstide koduks juba 1960. aastatest, kasvatades üles mitu põlvkonda hambaarstiteadlasi ja praktikuid. Et pakkuda patsientidele parimat kaasaegset ravi uusimate seadmetega, alustab kliinik juuni lõpus kolimist Maarjamõisa meditsiinilinnakusse. "

Stomatoloogia kliiniku kolimine toimub sujuvalt osakondade kaupa ning täies koosseisus alustatakse L. Puusepa 1a majas 12. juulil. Dr Seedre toob välja, et uutesse ruumidesse on mugav siseneda ka piiratud liikumisvõimega inimestel kuni selleni, et uudne hambaravi kabineti sisustus võimaldab ravida patsiente ka ratastoolis. "Et stomatoloogia kliinik on ainus hambaraviasutus Tartus ja Tartumaal, kus osutatakse erakorralist abi ka nädalavahetustel ning riiklikel pühadel L. Puusepa 8 majas, on kogu erakorraline abi tagatud ka kolimisperioodil," kinnitab kliiniku juhataja dr Seedre.

Tartu 2024 juht Kuldar Leis: "Tartu 2024 meeskonnal on plaan alustada uutes ruumides tööd novembrikuus. Kultuuripealinna ettevalmistused koguvad tiitliaasta lähenedes hoogu, nii et hoiame linlastele teada-tuntud ruumide õhkkonda töisena. 2024. aasta annab Tartule ja Lõuna-Eestile suurepärase võimaluse paista Euroopa kultuurikaardil veel rohkem silma ning toetada sellega siinset ettevõtlust. Rõõm, et saame seda teha linnasüdames asuvates ajaloolistes ruumides, mis on linlastele kliinikuna tuttavad juba 1964. aastast."

Tartu Saksikoori juhendab Tartu 2024 finantsjuht Toomas Peterson. Saksikoori koosseisus astusid üles Emily Urla, Reet Ristmägi, Merlin Palu, Laura-Lotta Ivandi, Kärt Kriisa, Heleriin Peterson, Tarmo Kübar, Vahur Matteus, Sirle Arus  ja Toomas Peterson. 

Lisainfo: Krõõt Filippov, Tartu 2024 kommunikatsioonijuht, kroot.filippov@tartu2024.ee, +372 58 174 399

Viimati muudetud 21.06.2021