Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tamme staadioni rekonstrueeritud kunstmuruväljak võõrustab rahvusvahelist turniiri

Tartu Spordi pressiteade

Tamme staadioni kunstmuruväljak Foto: Tartu Sport

27. september 2019 / Tamme staadioni kunstmuruväljak sai uue katte ning võõrustab pärast rekonstrueerimist rahvusvahelist jalgpalliturniiri, mis algab reedel, 27.septembril.

Tamme staadioni kunstmuruväljak sai uue kõrgeima - FIFA quality pro tasemele vastava kunstmurukatte. Sel nädalavahetusel toimub uuenenud staadionil esimene rahvusvaheline jalgpalliturniir Santos Cup 2019.

Kunstmurukattega jalgpalliharjutusväljaku rekonstrueerimise käigus vahetati lisaks kattele ka pallipüüdevõrgud ning rekonstrueeriti staadioni valgustus.

Kunstmuruväljaku rekonstrueerimisprojekti autor on Klotoid OÜ, ehitustööd tegi OÜ TAVT. Tööde maksumuseks kujunes 459 016 eurot.

“On suur rõõm, et Tamme staadioni kompleks on tänaseks paremas seisus kui ei kunagi varem,” sõnas Tartu Spordi juhataja Eve Lill. “Väljaku kate vajas hädasti vahetamist ning ei olnud enam kuidagi sportlasesõbralik.”

Rahvusvaheline turniir Santos Cup toimub kolmel nädalalõpul septembrist-novembrini ja toob Tartusse rohkelt jalgpallureid Eestist ja mujalt. Lisaks Tamme staadioni kunstmuruväljakule toimuvad turniiri kohtumised ka Annelinna kunstmuruväljakul ning Mart Reiniku staadionil.  

 

Viimati muudetud 27.09.2019