Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
11°

Tänavune Tartu meister mälumängus on Tiit Naarits

Tartus Eesti Mõttespordi Seltsi pressiteade

foto võistluse parimatest. Foto: Silja Paavle

24. september / Üleeile toimusid Tartus Eesti Mõttespordi Seltsi korraldusel 8. Tartu meistrivõistlused üksikmälumängus.

Meistritiitlit tulid taga ajama 33 võistlejat, kelleks parimaks osutus Tiit Naarits.
 
Kokku oli mälumänguritel tarvis nuputada 50 küsimuse kallal, palju oli Tartu ja Lõuna-Eesti teemalisi küsimusi. Tänavuste küsimuste autor oli mullune võitja Toivo Kreek.
 
Pärast mitmetunnist pusimist saavutas kaaluka 66 punktiga esimese koha Tiit Naarits, kes kuulub Eesti mälumängurite tippu, olles paljukordne Eesti meister.
 
Teise koha saavutas Ants Särgava 59 punktiga ning kolmandaks tuli pingelises punktiheitluses Toomas Kiho 58 punktiga. Talle jäi viigilahutuses alla Külli Kressa, kes tunnistati ka mängu parimaks naiseks. Parim tudeng oli Robert Varik.
 
Ka 2013, 2015, 2016 ja 2018 aastal oli üksikmängus parim Tartu mälumängur Tiit Naarits, 2014. aastal sai meistritiitli Matis Song, 2017. aastal Andres Keil ning 2019. aastal Toivo Kreek.
 
Tartu meistrivõistlusi üksikmälumängus toetasid Tartu Linnavalitsus, restoran München, ajakirjad Naisteleht ja Kalale! Looduses ning Green Room Cafe.
 
Eriolukorra tõttu lõppes üksikmälumänguga 48. mälumänguhooaeg kevade asemel sügisel. Tänavuseks parimaks võistkonnaks meeskondlikus mälumängus osutus viiendat aastat järjest võistkond TÜMK koosseisus Silja Paavle, Matis Song, Lauri Naber ja Tiit Naarits.
 
Tartu 49. mälumänguhooaeg algab kahe nädala pärast, 7. oktoobril. Osalema on oodatud kõik neljaliikmelised võistkonnad. Lisainfot saab meiliaadressilt spaavle@gmail.com
 
Foto autor: Silja Paavle

 

Viimati muudetud 24.09.2020