Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
16°

Tarkusepäev “Tarkus ei hüüa tulles!” toimub juba sellel pühapäeval

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

30. august / Ülelinnaline suur koolialguse pidu Tartu tarkusepäev “Tarkus ei hüüa tulles!” toimub juba sellel pühapäeval, 1. septembril kesklinnas.

Küüni tänaval, Keskpargis ja kaubamaja kõrval toimuval tarkusepäeval saab osa huvihariduse messist,  näha tantsukoolide ja noortebändide esinemisi ning õhtu lõpetab okeiokei ja Ariadne kontsert.

Tarkusepäeva messialal saab tutvuda ja aktiivselt kaasa lüüa erinevate huvihariduse ja huvitegevuse pakkujate tegevustes. Toimuvad töötoad, võistlused ja mängud. Interaktiivsete töötubadega on kohal Karateklubi Falco, Tartu Lastekunstikool, Huvikool Huvitera, Kidsland, HAF Tartu, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Lahendus.net ja Vaprusehelmed, Eesti Töötukassa Tartumaa osakond, Aparaadi noortekeskus, SPARK Makerlab ja SPARK Makerlab noortekeskus, Minikool, Käsitööõpetus, FC Santos Tartu, Tartu ülikooli loodusmuuseum ja Tartu Ülikooli botaanikaaed, SK Jõud Junior, FC Helios, Paranduskelder, Tartu loodusmaja, Tartu Noorsootöö Keskus, Tartu TUIT, Omanäoline EraHuvikool, Taimne Teisipäev, MTÜ Loome Pai, American Councils for International Education ja Tartu linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna tervishoiuteenistus.

Paralleelselt messialaga astuvad kaubamaja kõrval oleval laval üles Tartu II Muusikakooli bänd ROKAMASA ja Luunja kultuuri vabaajakeskuse bänd ÕHTUNE EMOTSIOON, regilauljad noorte rahvakultuuriseltsist Sinimaniseele, noored tantsijad Ciara ja Error Tantsukoolidest ning JJ-Street Company’st.

LAVA AJAKAVA:
12:00 Avamine ja Tartu linnapea Urmas Klaasi tervitus
12:15 Error Tantsukool
12:40 Päeva tutvustus
13:00 Ans. Õhtune Emotsioon
13:30 Noorte DJ kool
14:00 JJ-Street tantsukool
14:30 Noorte DJ kool
15:30 Regilauljad noorte rahvakultuuriseltsist Sinimaniseele
16:00 Ciara tantsukool
16:30 Magus üllatus kooli minejatele
17:00 Okeiokei
17:30 Ariadne

Facebooki sündmus: https://www.facebook.com/events/486439945252842/

Tarkusepäeva korraldab Tartu Noorsootöö Keskus, rahastab Tartu linn.
Suursponsor on Tartu Kaubamaja ja toetajad: Premia Tallinna Külmhoone AS, Cinamon Eesti, AHHAA Teaduskeskus, Kiirtoit Sirius, MyFitness Tartu Kesklinn, Lemon Gym OÜ, Militaarseiklus Tartu OÜ, Seto Line Reisid OÜ, Emajõe Lodjaselts, AS A. Le Coq, Salibar OÜ ja Fairfood OÜ.

Lisainfo:
Helene Toomeoks
Tartu Noorsootöö Keskus
Projektijuht

+372 53 037 733
helene.toomeoks@raad.tartu.ee
https://www.facebook.com/Tartu.ntk/

Viimati muudetud 30.08.2019