Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

TarSlämm - hooaja III luulelahing

TarSlämmi pressiteade

5. veebruar / TarSlämmi hooaja kolmas luulelahing toimub 8. veebruaril kell 19:00 Tartus Vildes ja Vines.

TarSlämm on luuleprõmmu ehk poetry slam’i õhtute sari, kus kolme minuti jooksul kannavad esinejad ette oma originaalloomingut, mida publikul ja žüriil on võimalik kohapeal punkte andes tunnustada.

Publiku lemmikuks osutunud luuletaja ongi eelvooru võitja ning pääseb edasi TarSlämmi maikuisessse finaali. Teise edasipääseja valib Tarkade Klubi, kuhu seekord kuuluvad Kai Aareleid, Mika Keränen ja Sirel Heinloo.

8. veebruari külalisesineja SILJA JÄRVENTAUSTA on Helsingis elav soome luuletaja, pärit Seinäjoelt. Temalt on ilmunud neli proosaluulekogumikku: Patjalla meren yli (“Madratsiga üle mere”, 2006), Liputettu päivä (“Lipuehtes päev”, 2008), Hyvän yön puisto (“Hea öö park”, 2012) ja Kaupungin lippuluukulla (“Linna piletiluugi ees”, 2015). Kogu Hyvän yön puisto võitis Võimaliku Kirjanduse Seltsi (Mahdollisen kirjallisuuden seura) auhinna, mida antakse välja proosa väljendusvõimalusi rikastava teose eest. Tartu on Silja jaoks erilise tähendusega koht, mis kunagi inspireeris teda õppima eesti keelt.

Õhtut juhivad Sirel Heinloo ja Toomas Leppik. Plakati autor Edgar Juhkov.

TarSlämmi toetavad Vilde ja Vine, Eesti Kultuurkapital, MTÜ Kultuurikorraldus ja Tartu linn.

Kontakt: tarslamm@gmail.com, FB: TarSlämm + Poetry Slam

 

 

 

Viimati muudetud 05.02.2018