Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
18°

Tartu linn jagab olümpialootustele stipendiumeid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

17. jaanuar / Tartu linna olümpialootuse stipendium on sihtotstarbeline ühekordne stipendium, mida rahastab Tartu linn.

Stipendiumile saab kandideerida sportlane, kes on kantud rahvastikuregistrisse Tartu linna elanikuna vähemalt üks aasta enne taotluse esitamist, on vähemalt 23aastane Tartu linnas tegutseva spordiklubi liige ning on olümpiamängude kandidaat või kellel on arengut ja tulemusi arvestades eeldusi pääseda olümpiamängudele.

Erandkorras võib stipendiumile kandideerida ka noorem kui 23aastane sportlane, kui ta ei saa Tartu linnalt andeka noorsportlase toetust. Samuti võib erandkorras taotleda stipendiumi tartlane, kes pole Tartu linnas tegutseva spordiklubi liige. Seda juhul, kui antud spordialaga ei ole võimalik Tartus tegeleda või kui esitatakse veenvad argumendid, millest tulenevalt väljaspool Tartut treenides on sportlasele loodud paremad tingimused ning soodsamad võimalused olümpiamängudele pääsemiseks.

Stipendium on ette nähtud sportlase edasise treeningprotsessi parendamiseks, võistlustel osalemiseks ja spordivarustuse soetamiseks. Stipendiumi minimaalne suurus on 1000 eurot.

2019. aasta stipendiumifondi suurus on 22 000 eurot

Stipendiumi taotlusi saab esitada kuni 25. veebruarini 2019. a veebikeskkonnas www.tartu.ee/kotoetused/

Stipendiumi statuudiga saab tutvuda: http://info.raad.tartu.ee/dhs.nsf/web/viited/VOLM2013021400086

Lisainfo: sporditeenistuse juhataja Veljo Lamp, tel 736 1352, Veljo.Lamp@raad.tartu.ee või  peaspetsialist Mari Paal, tel  736 1354,  Mari.Paal@raad.tartu.ee.

 

Viimati muudetud 17.01.2019