Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu linnajuhid külastasid 2. jalaväebrigaadi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

sõduritega kohtumine Foto: Indrek Mustimets

7. märts / Eile külastasid Tartu linnavalitsuse esindajad Võrumaal 2. jalaväebrigaadi väljaõppealasid ja Taara linnakut.

Tutvuti Nursipalu harjutusväljaku ja sealsete õppehoonetega ning väeosa esindajad andsid külalistele ülevaate harjutusväljaku mastaapidest ja tulevikuperspektiividest. Tartu delegatsioon kohtus ka Kuperjanovi jalaväepataljoni ajateenijatega, seal hulgas ka Tartust pärit sõdurpoistega.
Külaskäigul osalejatele tutvustati ka Tsiatsungõlmaa laskeharjutusväljakut.

Tartu linnavalitsusest käisid Võrus linnapea Urmas Klaas, abilinnapead Monica Rand ja Raimond Tamm, linnamajanduse osakonna juhataja Rein Haak ja avalike suhete osakonna juhataja Indrek Mustimets. Tartu linnavalitsuse esindajaid võõrustasid brigaadi ülem kolonel Eero Rebo, staabiülem Jaanus Ainsalu, staabi väljaõppe- ja operatiivosakonna ülem Kaido Tiitus ja brigaadi veebel Margus Isotamm.

2. jalaväebrigaadi ja Tartu linna seob hea koostöö. Väeosa esindajad kinnitasid, et Tartu linna poolt korraldatud bussiliin Tartu ja Võru vahel, mis viib ja toob ajateenijaid nädalavahetustel koju ja teenistusse, töötab hästi ja on ajateenijate hulgas hinnatud ja populaarne.
2016. aastal annetas Tartu linn 2. jalaväebrigaadile lipu.

Lisainfo: linnapea Urmas Klaas, tel 7361 221, 513 5145.

 

Viimati muudetud 07.03.2018