Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-2°
-2°

Tartu Linnaraamatukogu on abivajajatele avatud

Tartu Oskar Lutsu nimelise Linnaraamatukogu pressiteade

raamatukogu

19. märts 2021 / Linnaraamatukogu keskkogu ja harukogud on avatud, küll aga palume külastajatel piirata kõiki kohapealseid toiminguid ajaliselt 30 minutile.

Raamatukogu arvutiklassid on avatud, aga  kasutajakohtade arv piiratud.

Teenindajalt saab küsida abi e-riigi teenuste kasutamise osas, sealhulgas antakse nõu ka riigiportaali eesti.ee ja patsiendiportaali digilugu.ee kasutamise kohta. Teenust pakutakse E-N kell 10-12 aprilli lõpuni telefonil: 736 1379.

Raamatukogus on kättesaadavad  värsked ajalehed ja ajakirjad, eelmiste päevade ajakirjandust saab ka koju laenata.

Kaubanduspinnal paiknev Karlova-Ropka harukogu pakub lugejatele üksnes kontaktivaba laenutust - oma soovidest saab teada anda tööpäeviti  10 -17 telefonil 7308473.

Kontaktide vähendamiseks raamatukogus soovitame lugejatel raamatud ette tellida. E-kataloogi ESTER kaudu võiks keskkogus tellida erinevate osakondade raamatud ühte laenutuspunkti kokku, nii saab mitme laenutussaali külastamise asemel piirduda ühega. Ettetellimise ja teiste raamatukoguteenuste kohta leiab infot raamatukogu kodulehelt www.luts.ee

Huvitavat lugemist leiab huviline ka raamatukokku tulemata, näiteks andmebaasidest  „Tartu ilukirjanduses“ või blogist „Luuleleid“. Esimese neist leiab huviline raamatukogu kodulehelt andmebaaside alt ja teise kodulehe kirjandusveebist blogide seast.

Infopäringud saab saata meiliaadressile laenutaja@luts.ee või küsida teavet osakondade ja harukogude infotelefonidel.

Viimati muudetud 26.03.2021