Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Tartu Linnavalitsuse istungil

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

raekoda

11. mai /

Raekoja platsi ja Rüütli tänava nurgal asuv äriruum antakse enampakkumisel üürile

Linnavalitsus korraldab kirjaliku enampakkumise Raekoja plats 6 / Rüütli tn 2 äriruumide üürile andmiseks alghinnaga 15 eurot/m² kuus. Ruumid antakse üürile viieks aastaks kasutamiseks vabal hoonesse sobival otstarbel. Ruumide üldpindala on 129 m², millest 84 m² asub esimesel korrusel ja 45 m² keldrikorrusel.
Ruumides asus kauplus Juveel. Üürileping lõpetati poolte kokkuleppel 30. aprillil 2021. a.

Kannikese lasteaias remonditakse rühmaruume

Lasteaia Kannike rühmaruumide remonditööde hankel oli edukas RH Ehitus OÜ pakkumusega 106 486 eurot. Lasteaias remonditakse kahe rühma mängu- ja magamisruumid, garderoob ja sanitaarruum ning rekonstrueeritakse tehnosüsteemid.

Linnavalitsus jagas digitaliseerimistoetust

Linnavalitsus otsustas anda teenuse digitaliseerimiseks vajalike tegevuste elluviimiseks toetust HUUM OÜle 5000 eurot ja OÜle Hotell London 4459 eurot.

Digitaliseerimise toetusi jagab Tartu linnavalitsus alates 2019. aastast. Alates selle aasta 1. maist saavad lisaks töötleva tööstuse ettevõtetele digitaliseerimise toetust taotleda ka ehituse, hulgi- ja jaekaubanduse, veonduse ja laonduse ning majutuse ja toitlustuse  valdkonnas tegutsevad juriidilised isikud. Toetuse eesmärk on Tartu ettevõtete konkurentsivõime suurendamine digitaalsete lahenduste kasutuselevõtu abil.  
Tartu Linnavalitsus rahastab 2021. aastal linna ettevõtete tootmise ja teenuste digitaliseerimiseks vajalike tegevuste elluviimist kokku 50 000 euroga.

Linn kaasrahastab hajaasustuse programmi projekte
 
Linnavalitsus kaasfinantseerib hajaasustuse programmi raames esitatud positiivse hindamistulemusega projekte kuni 66 043 euroga. Käesoleva aasta taotlusvoorus laekus kokku 31 taotlust, millest peale taotluste nõuetele vastavuse kontrolli esitati hindamisele 28 taotlust. Esitatute seas oli 11  veevarustuse valdkonna projekti, 8 kanalisatsiooniprojekti ja 9 juurdepääsuteega seotud taotlust.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 11.05.2021