Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu Linnavalitsuse istungil

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Tartu Raekoda Foto: Meelis Lokk

20. juuli 2021 /

Tartu Mart Reiniku kooli ja Tartu Aleksander Puškini kooli hooned lähevad remonti

Tartu linnavalitsus sõlmib lepingu OÜga Tanel Tartu Mart Reiniku Kooli hoone (Vanemuise 48) köögiruumide remonttöödeks. Tööd lähevad maksma 71 700 eurot. Tööde käigus remonditakse kööki teenindavad ruumid, laoruumid, paigaldatakse uus elektripaigaldis nii abiruumidesse kui ka kuumkööki ning rajatakse kommunikatsioonid söögijagamismarmiitide paigaldamiseks. Töid tehakse 30. augustini.

Linnavalitsus sõlmib lepingu Novel Viimistlus OÜga Tartu Aleksander Puškini Kooli klassiruumide remonttöödeks. Tööd lähevad maksma 71 970 eurot. Tööde käigus ehitatakse keemiaklassi ja -labori vahele uus vahesein ning ruumid saavad uued puitkonstruktsioonist aluspõrandad. Muusikaklassi paigaldatakse puitpõrandale tasandus, kõikides ruumides uuendatakse valgustus ning rekonstrueeritakse elektri- ja nõrkvoolupaigaldised. Ukseavadesse paigaldatakse uued ukseplokid, ruumidesse paigaldatakse uued rullpõrandakatted ning ripplaed. Töid tehakse tänavuse septembrini.

Linn jagab toetusi

Tartu toetab MTÜ-d Eesti SV Tugigrupid 7500 euroga seksuaalvägivalla ohvritele mõeldud kahe tugigrupi finantseerimiseks. Seksuaalvägivalla tugigrupid on mõeldud lapsepõlves seksuaalvägivalda kogenud inimestele. Toetuse eest makstakse tasu kahele grupijuhile, gruppide koordinaatorile ja raamatupidajale. Tugigrupis osalemine on liikmetele tasuta.

Tartu toetab OÜ-d Revolver Film 10 700 euroga dokumentaalfilmi "Tehas" tootmist. Film valmib käesoleva aasta sügisel ning selle esilinastust plaanitakse sügis-talvel. Film avab tagasivaatavalt Tartusse kavandatud tselluloositehase ümber toimunud protsesse ja jäädvustab Tartu kogukonda liitnud sündmused. Filmi kogueelarve on 42 600 eurot, millest Kultuurkapitali osakaal on 16 000 eurot, Tartu linna senine panus 4300 eurot ning tootja omapanus 11 600 eurot.

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 20.07.2021