Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Tartu noortekeskused pakuvad algavast nädalast teenust distantsilt

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

lõkkeõhtu Foto: Tartu Noorsootöö Keskus

14. detsember / Anne, Lille ja Ilmatsalu noortekeskuste noortetoad on küll alates esmaspäevast gruppidele suletud, kuid teenuse pakkumine jätkub.

Tegevused kolivad  välitingimustesse ja varasemast suuremas mahus veebi.

Siseruumides grupitegevusi alates esmaspäevast ei toimu, kuid soovijad võivad noortekeskustes tegutseda individuaalselt, tegevused korraldatakse kontaktivabalt ja järgides 2+2 reeglit. Välitingimustes pakuvad Tartu noortekeskused tegevusi kuni 10-liikmelistele noortegruppidele. Samuti käivad noorsootöötajaid noortega kontakti loomas ja suhtlemas linnatänavail ja kaubanduskeskustes. Mitmekesised välitegevused toimuvad kõikides noortekeskustes esialgu vähemalt kaks korda nädalas. Tegevused varieeruvad rahulikest jalutuskäikudest ja seikluslikest õuemängudest kuni õdusate lõkkeõhtuteni.

Noortekeskuste teenustest ja tegevustest saab osa ka turvaliselt oma kodus olles. Alates esmaspäevast alustab taas virtuaalne noortekeskus Discord, kus noorsootöötajad on abiks nii koolitööde tegemisel, valmistanud ette põnevaid koostegemisi ning on noorte jaoks olemas lihtsalt suhtlemiseks. E-noortekas on avatud noortekeskuste tavapärastel lahtiolekuaegadel.

Põnevat tegevust pakutakse iga päev ka sotsiaalmeedias. Instagrami vahendusel plaanivad noortekeskused läbi viia mänge ja muid tegevusi ning teha väljakutseid. Loositakse palju auhindu, mille kohaletoimetamine toimub samuti kontaktivabalt.

Rohkem infot noortekeskuste tegevuste kohta leiab:
https://www.instagram.com/annenoortekeskus/
https://www.instagram.com/ilmatsalunoortekeskus/
https://www.instagram.com/lillenoortekeskus/
https://www.facebook.com/Tartu.ntk
https://www.youtube.com/channel/UCw67Io5AgIfk7LN7NswF-HQ?view_as=subscr…
https://tntk.tartu.ee

Lisainfo:
Elisabeth Jänes
Tartu Noorsootöö Keskus
Projektijuht
+372 53 037 733
elisabeth.janes@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 14.12.2020