Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
12°

Tartu otsib tänavanoorsootöö teenuse osutajaid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Noored Foto: Heikki Leis

10. veebruar / Tartu Linnavalitsus kutsub mittetulundusühinguid esitama pakkumust tänavanoorsootöö teenuse osutamiseks Tartu linnas.

Tänavanoorsootöö all mõistetakse linnaruumis toimuvaid ringkäike, mille raames suhtlevad noorsootöötajad 11–19aastaste noortega. Tänavanoorsootöö eesmärk on teavitada noori noorsootöö võimalustest ning kutsuda neid noortekeskustesse, noorteühendustesse ja teistesse noortele suunatud asutustesse või organisatsioonidesse. Lisaks noortega vestlemisele korraldavad noorsootöötajad erinevaid sündmusi.

Tänavanoorsootöö käigus märgatud abivajavatest noortest teavitatakse noore nõusolekul Tartu Linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonda või Tartu Noorte Tugilate noorsootöötajaid. Tänavanoorsootöötaja ei tegele individuaalse juhtumikorralduse ega nõustamisega, vaid info edastamise ja vajalike kontaktide loomisega. Tänavanoorsootöö on suunatud kõigile linnaruumis liikuvatele noortele, sealhulgas NEET-noortele (Not in Employment, Education or Training).

Teenuse osutajaid otsitakse perioodiks 1. aprill –30. september 2020.

Mittetulundusühingud, kes on huvitatud tänavanoorsootöö teenuse osutamisest Tartu linnas, palutakse kirjutada e-posti aadressile airi.park@raad.tartu.ee, et saada täismahus pakkumuskutse. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 21. veebruar.

Lisainfo: noorsooteenistuse peaspetsialist Airi Park, airi.park@raad.tartu.ee, 736 1353, 511 7426

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 11.02.2020