Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-21°
-21°

Tartu partnerlinn Kutaisi korraldab fotovõistluse

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

17. oktoober 2018 / Tartu partnerlinn Gruusiast Kutaisi ootab oma igal aastal toimuvale fotokonkursile "Ilo" ka sõprus- ja partnerlinnade fotograafide loomingut teemal "Minu linn".

Kutaisi korraldab fotokonkurssi “Ilo” juba aastast 2007. Konkursi nimi on seotud kuulsa Kutaisist pärit fotograafi Ilo Khakhaleishviliga, kelle fotostuudios tehtud fotosid on pea iga Kutaisi perekonna albumis.

Esmakordselt laiendab Kutaisi fotokonkurssi ka oma sõprus- ja partnerlinnadesse ning ootab seega ka Tartu fotograafide töid. Fotokonkursi teemaks on sel aastal “Minu linn”

Parimate fotode eest on välja pandud ka rahalised auhinnad: I koht 700 lari, II koht  600 lari, III koht 500 lari. Eriauhind teemal “Minu linn” 300 lari. Lisaks auhindadele avaldatakse konkursi parimaid fotod ka Kutaisi linnavalitsuse kalendrites.

Konkursi tingimused:

  • Osaleda võivad kõik fotohuvilised, foto esitaja vastutab foto kasutamise õiguste eest.
  • Foto peab olema tehtud viimase aasta jooksul.
  • Fotol võib kujutada linna olemust, kultuuri, arhitektuuri, linlasi jne.
  • Üks osaleja või esitada kuni 5 fotot.
  • Foto suurus: 20x30 cm, 300 dpi.
  • Tähtaeg on 10. november 2018.
  • Fotod tuleb saata e-postiga aadressil culturekutaisi@gmail.com
  • Fotograafidelt oodatakse ka lühikest elulookirjeldust (inglise keeles) ja kontaktandmeid (kontaktid lisada osalemise vormile). E-kirja teemareal peaks kajastuma linna nimi.

Koostöö Gruusia erinevate linnadega on Tartul juba alates 2002. aastast. Koostöömemorandum Tartu ja Kutaisi vahel allkirjastati 2017. aastal. Umbes 200 000 elanikuga Kutaisi on suuruselt teine linn Gruusias. See asub riigi lääneosas Rioni jõe ääres ning on Lääne-Gruusia majanduslik ja kultuuriline keskus.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 18.10.2018