Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu rattaringluse esikorvidele tuleb AS HANZA Mechanics Tartu reklaam 

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Rattaringlus Foto: Mana Kaasik

21. aprill / Tartu Linnavalitsus sõlmib lepingu tööstusettevõttega AS HANZA Mechanics Tartu, kelle reklaami näidatakse aasta vältel rattaringluse esikorvidel. 

HANZA Mechanics Tartu tegi reklaampinna eest pakkumuse 21 000 eurot. Reklaampinna müügist teenitava tulu suunatakse rattaringluse järjepidevale arendamisele ning kasutajasõbraliku teenuse pakkumisele. 

„Rattaringluse suur populaarsus annab ühest küljest ettevõttele hea võimaluse enda sõnum linnaruumis nähtavaks muuta ning teisalt võimaldab reklaampinna müük linnal saada täiendavaid vahendeid teenuse arendamiseks. Sel korral esitas meile pakkumise kokku seitse ettevõtet ja on hea meel tõdeda, et võitjaks osutus edukas tootmisettevõte HANZA Mechanics Tartu, kes on ühtlasi ka linna üks suurimaid tööandjaid," ütles abilinnapea Raimond Tamm.
 
Linnavalitsus seadis tingimuseks, et reklaami pakkuv ettevõte jagaks selliseid väärtusi nagu keskkonnasõbralikkus, energiasäästlikkus ja tervislikud eluviisid. HANZA Mechanics Tartu pakub terviklahendusi mehaanika, elektroonika, kaabli- ja lõppkooste valdkonnas. Reklaamil kuvatav tunnuslause „Tark tootmine targas linnas“ viitab ettevõtte tehnoloogiatele, efektiivselt korraldatud tootmisprotsessidele ja jätkusuutlikule tootmisele, mis sobib kokku targa linna olemusega.
 
Reklaamipinnana kasutatakse rataste esikorvi. Linnas ja selle lähivaldades sõidab kokku 750 rattaringluse ratast. 
 
2019. aasta suvel käivitas Tartu linna Eestis esimese kogu linna hõlmava rattaringluse. Sellest hooajast liituvad Tartu rattaringlusega ka Tartu ja Luunja vald ning parklate arv kasvab 93-ni. Rattaringluse ratastega on tänaseks tehtud rohkem kui 1,6 miljonit sõitu ja läbitud enam kui 4,3 miljonit kilomeetrit.
 
Lisainfo: Tartu Linnatranspordi projektijuht Marika Post, tel 510 9190, Marika.Post@tartu.ee

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 21.04.2021