Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu tunnustab taas noorsootöö silmapaistvaid tegijaid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

tänuüritus

18. oktoober 2021 / Kuni 14. detsembrini saab esitada kandidaate aasta noorsootöö tegija, aasta noore tegija, aasta noortesõbraliku teo ning aasta noorsootöö teemalise üliõpilastöö tiitlile.

Aasta noorsootöö tegija aunimetus võib kuuluda isikule või organisatsioonile, kes on noorte vaba aega sisustades neid oskuslikult juhendanud nende annete avastamisel ja ideede teostamisel, viinud ellu edukaid projekte ja/või käivitanud uuenduslikke ettevõtmisi.

Aasta nooreks tegijaks saavad kandideerida 7-26-aastased noored, kelle Tartus toimunud omaalgatuslik ettevõtmine on võimaldanud noortel panustada kogukonda ja/või positiivselt mõjutanud noorte elu.

Aasta noortesõbraliku teo aunimetus võib kuuluda Tartus tegutseva isiku või organisatsiooni ettevõtmisele, mis on aidanud muuta Tartu noorte elu meeldivamaks, uuenduslikumaks ja kaasavamaks.

Aasta noorsootöö teemalise üliõpilastöö aunimetusele kandideeriv üliõpilastöö peab olema kaitstud auhinna määramisega samal või eelneval aastal riiklikult tunnustatud rakenduskõrghariduse, bakalaureuse-, magistri- või doktoriõppekava lõputööna ning käsitlema Tartu noorte või noorsootöö jaoks päevakajalisi või uuenduslikke küsimusi, kasutades uuringu valimis Tartu noori või uurimisobjektina Tartu noorsootööd.

Kandidaate saab kuni 14. detsembrini esitada Tartu linnaportaalis.

Saabunud ettepanekute seast valib tunnustuskomisjon välja noorsootöö aasta aunimetuste saajad. Tunnustusega kaasneb rahaline preemia 1500 eurot.  Hindamiskomisjoni kuuluvad noorsootöö valdkonna organisatsioonide, linnavalitsuse ja noorte esindajad.

2021. aasta laureaadid tehakse teatavaks Tartu noorsootöö aasta tunnustussündmusel 25. jaanuaril 2022. aastal.

Varasemate noorsootöö valdkonna tegijatega saab tutvuda siin

Lisainfo:
Laura Kalaus
noorsooteenistuse peaspetsialist
kultuuriosakond
Tartu Linnavalitsus
736 1364

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 08.11.2021