Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Tartu turismiveebi beetaversioon on tutvumiseks valmis

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Ekraanipilt

27. juuni / Alates 27. juunist on avalikkusele kättesaadav Tartu turismiinfot sisaldava veebilehe visittartu.com beetaversioon.

Visittartu.com leht on uuenenud nii funktsionaalselt kui ka visuaalselt. Hetkel on leht kolmes keeles, kuid õige pea lisandub ka neljas keel.

Võrreldes senise kodulehega on uus turismiveeb kaasaaegse disaini, kasutajasõbraliku otsingusüsteemi ja navigatsiooniga ning kasutatav mobiilsete vahenditega. Funktsionaalsustest on uuendatud ja kohati lihtsustatud Puhkaeestis.ee liidestust ning juurde on arendatud mitmeid lisaväärtust andvaid funktsioone. Olulisemateks muudatusteks on mugav kaardirakendus, mis annab võimaluse oma eelistusi ja lemmikuid salvestada ja hiljem kasutada, liidestus Tartu Kultuuriaknaga ning käsitsi objektide lisamine, mis annab võimaluse sisestada turismisektorit puudutavat lisainfot, mida automaatselt üle ei tooda. Visuaalselt on uus visittartu.com ühtlustatud teiste Tartu veebilehtedega (www.tartu.ee ja kultuuriaken.tartu.ee).

Tänaseks on valminud eesti-, inglise- ja venekeelne leht koos üldinfo ning esmaste sisu- ja uudisteartiklitega ning lähipäevil lisandub soomekeelne leht koos algava Soome kampaaniaga. Arendustööd jätkuvad suve keskpaigani, mil valmivad liidestused Tripadvisori ja Tartuphoto Instagramiga, konverentsikalender, lihtsustatud konverentsiruumide sisestamine ja haldamine ning mitmed pisemad lisafunktsionaalsused.

Tagasiside uue turismilehe kohta on oodatud aadressil visittartu@visittartu.com.

Visittartu.com arendustegevuste kaardistamisega alustati 2016. aasta detsembris, arendustöödega 2017. aasta detsembris ning turismiveebi täielikku kuuekeelset valmimist on oodata käesoleva aasta lõpuks.

Visittartu.com arendus- ja kujundustöid teeb vastavalt eelmisel aasta korraldatud riigihanke tulemustele Trinidad Wiseman OÜ.

Lisainfo:  Annika Ojasaar, SA Tartumaa Turismi projektijuht ja turundusspetsialist, annika.ojasaar@visittartu.com;  tel 5886 7883, 740 0782.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Viimati muudetud 28.06.2018