Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
19°

Tartumaa noorte töömalevad panevad üheskoos malevasuvele punkti

Tartu Noorsootöö Keskuse pressiteade

Maleva avamine

7. august / Täna ja homme, 07.-08. augustil, toimub Tartumaa Tervisespordikeskuses Tartumaa noorte töömalevate kokkutulek, kus osaleb ligi 170 noort malevlast.

Malevarühmade vahel toimuvad erinevad spordivõistlused ja lavale astutakse etluskavade ning enda loodud malevalauludega. Kokkutuleku parimad esindavad Tartumaad vabariiklikul õpilasmalevate kokkutulekul 13.-15. augustil Ruunaveres.

Tartumaa noorte töömaleva kokkutulekul osaleb 13 rühma Tartu noorte töömalevast, Luuna, Ülenurme ja Kambja õpilasmalevatest. Esimese päeva esimeses pooles võetakse mõõtu omavahel võrkpallis, köitõmbamises ning teatevõistlustes, pealelõunal aga etluskavade, malevalaulude ja rühmalippudega. Õhtu lõpetavad Silver Jusilo kitarril ning disko. Teise päeva hommikul toimuvad spordivõistluste finaalid, mille järel juba parimate autasustamine ning kokkutuleku lõpetamine.

Täpsem sündmuse ajakava on leitav SIIT!

Sündmuse peakorraldaja on Tartu Noorsootöö Keskus. Sündmuse korraldusele aitavad kaasa Luunja Kultuuri- Ja Vabaajakeskus, MTÜ Õnnemaa ja MTÜ Öökulli Kambja Noortekeskus.

Sündmust sponsoreerivad Võimlemisklubi Akros, Apollo Kino, Aura Keskus, Coop Tartu, ÕF Culturest, Curly Strings, Silver Jusilo ja Lõunakeskuse Seikluspark.

Lisainfo:
Helene Toomeoks
Tartu Noorsootöö Keskus
Projektijuht
+372 53 037 733
helene.toomeoks@raad.tartu.ee

Viimati muudetud 07.08.2019