Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-4°

Tartus etendub tsirkus kõige pisematele

24. aprill / Juba sel kolmapäeval, 25. aprillil külastab Eestit Leedust pärit maailmakuulus Dansema Tantsuteater.

Tartus etendub interaktiivne tsirkuselavastus "Värvilised mängud" kõige pisematele vanuses 0-3 aastat kahel korral 25.04 kell 10 ja 12.

Kogu tegevus on üles ehitatud nii, et väikelaps jõuab jälgida, rahulikult etendusele kaasa mõelda ning soovi korral ka ise osaleda. Noore vaataja tähelepanu pälvivad lihtsad tegevused, lavakujundus, selgete joontega kostüümid ning värviline keskkond. Iga etendus ainulaadene, sest ruumi jäetakse ka juhusele.

“Värvilised Mängud” Eesti tuuri peakorraldaja Anu Tähemaa sõnul on üllatav, et nii väikelapsed kui ka beebid jälgivad etendust suure huviga. “Saatjatel on aega väikestele toimuvat seletada, neid julgustada ning tagasi kaissu võtta,” lisab Tähemaa.

Tantsunädala raames viib Dansema direktriss, Phd Birute Banevicuite läbi ka tantsuhariduse seminari, mis toimub TÜ Viljandi Kultuuriakadeemias 27. aprillil.

Juunis etendub Haapsalus HOOG festivalil Dansema teine lastelavastus “Twinkles” (“Tulukesed”). Leedu maailmakuulus tantsuteater Dansema alustas tegevust 2007. aastal luues etendusi eelkõige lastele. Sügisest 2018 on Birute Banevicuite palutud lavastama uut laste-etendust Hessisches Staatsballett’i Saksamaal.

Värvilised mängud Eesti tuuri lisainfo

Etendust tutvustav video

Piletid müügil Ticket Best ja tund enne etenduse algust kohapeal kuni kohti jätkub.

Täname südamest Eesti Tantsuakadeemiat, Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodu, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiat, HOOG festivali vabatahtlikuid!

Kontakt:
Anu Tähemaa
info@hoogfestival.ee
+372 505 8618 

Viimati muudetud 24.04.2018