Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Teatri Kodus toimub 2. aprillil Punamütsikese perepäev

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

PUNAMÜTSIKESE PEREPÄEV Foto: Tartu Mänguasjamuuseum

29. märts 2022 / Laupäeval, 2. aprillil kella 11-14 toimub Tartu Mänguasjamuuseumi Teatri Kodus (Lutsu 2) PUNAMÜTSIKESE PEREPÄEV, kus saab meisterdada ja mängida, osaleda teatriteemalistes töötubades ning magusaid pannkookegi süüa.

Punamütsikesest inspireeritud perepäeval saab teha varjuteatrit ning osaleda põnevas haavagrimmi tegemise õpitoas,  meisterdamislaua taga on võimalik meisterdada mängulilli ja Punamütsikese korvikesi. Teatrisaali oodatakse huvilisi kostüüme proovima ja ringmängudele, lastestuudios küpsetatakse aga samal ajal magusaid pannkooke. Maja kõige salapärasematesse soppidesse on peidetud vihjed seiklusliku otsimismängu tarbeks.

Perepäeva korraldavad Tartu Mänguasjamuuseum ja Vanemuise teatri Kollased Kassid. Osaleda saab tavapärase muuseumipiletiga, pannkoogid on eraldi tasu eest. Perepäeva pilet tagab ka sissepääsu mänguasjamuuseumi põhimaja näitustele ja mängutuppa.

Tartu Mänguasjamuuseum asub Tartu vanalinnas Lutsu tänaval ja muuseumi põhimaja on aastaringselt avatud kolmapäevast pühapäevani kell 11-18. Lisainfot näituste, teatrietenduste ja õpitubade kohta saab aadressilt www.mm.ee või telefonil 7461 777.
 

Viimati muudetud 29.03.2022