Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-5°
-5°

Teisipäevast saab Tartus Emajõel matkata SUP-lauaga

Falbrock OÜ pressiteade

17. juuli 2020 / Pakume tartlastele erakordse võimaluse liulelda läbi Tartu kesklinna ehk teha kaasa kuue-silla-SUP-matk läbi Tartu südame!

Suppama.com (Falbrock OÜ) kutsub tartlasi SUP-matkale Tartu linnasüdames. Matka käigus avastame ülikoolilinna uuelt vaatenurgalt ning möödume kuuest Tartu sillast (Kroonuaia, Vabadus- ja Kaarsillast ning  Võidu, Turu ja Sõpruse sillast). Matka käigus saab imetleda nii looduskauneid Emajõe kaldaid kui ka kesklinna melu. 

SUP-lauaga Tartu vahel vooluga kaasa kruiisida on lahe! Laua peal tasakaalu hoidmine on lihtne, aga pakub algajaile ka pisut väljakutset. Uute asjade proovimine ja mugavustsoonist välja tulemine teebki elu huvitavaks ja põnevaks! Matkame emajõel ligikaudu 1 tund ja 15 minutit, seega jääb aega linna nautimiseks, jutustamiseks ning paraja füüsilise koormuse saab ka.

Alustame juba teisipäeval, 21.07.2020 kell 18.00 esimese SUP-matkaga, mis viib matkalised läbi Tartu kesklinna - Emajõe vabaujulast Karlova sadamani. Ole kohal ja soeta endale matkapääse SIIT

SUP-matkad on jõukohased igaühele ning varasem kogemus ei ole oluline, sest matkad algavad SUP-laua algkoolitusega. Suppama matkad hakkavad Tartus terve suve vältel regulaarselt toimuma teisipäeva ja neljapäeva õhtutel alates 18.00. See on ideaalne võimalus peale tööpäeva lõppu lõõgastuda ning kogeda midagi uut.

Kes Tartu linnamatkadele ei jõua, teda ootame Nädalavahetustel Maagiliselt SUP-matkale läbi ürgse Taevaskoja, rohkem infot leiad SIIT.

Koduleht: https://suppama.com/et/

Facebook: https://www.facebook.com/SuppamaSUP

 

Viimati muudetud 17.07.2020