Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
20°

Üle 60 Tartumaa vähekindlustatud lapse jõulukink veel poodi toomata

Maxima Eesti pressiteade

7. detsember / Veel viimased 5 päeva on jäänud heategevusprojekti Inglipuu vähekindlustatud laste kingituste ära toomiseks.

Tartumaal oodatakse Maxima kauplustesse 61 jõulukingitust, mille soovid on inglipuudelt heategijate poolt täitmiseks võetud. Kokku ootab Inglipuu projekti raames Tartumaal kingitust 154 vähekindlustatud last.  
 
Maxima tegevjuhi kt Marko Põder sõnul on enamus Maxima kaupluses asuvatelt inglipuudelt soovid täitmiseks võetud, ent kingitused pole veel poodidesse jõudnud. “Täname väga tänavusi tublisid heategijaid, kes on tänaseks peaaegu kõigi ehk juba 139 lapse unistuse täitmise enda peale võtnud. Kingitusi on meie kauplustesse tagasi jõudnud 93. Inglipuu projekt kestab veel viimaseid päevi ja palume kõigil heategijatel, kes on kingisoovi valinud, tuua kingitus samasse kauplusesse hiljemalt 11. detsembriks,” sõnas Põder.


“Et kingitused pühade ajaks ikka lasteni jõuaksid, paneme headele inimestele südamele, et nad kingituste toomisega kiirustaksid,” lisas Põder ja tänas kõiki neid, kes kingi juba ära on toonud.


Tartumaal ripub inglipuudel veel 15 majanduslikes raskustes perede laste jõuluunistust, mis  
ootavad täitmist. Täpse soovide arvu ja nende asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.


Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.  


Üle Eesti ootab Inglipuu projekti raames kingitust 1330 vähekindlustatud last. Heategevusprojektis saab osaleda 11. detsembrini.


Fotod: https://bit.ly/2RW0B5k


Lisainfo:
Marit Liik
Maxima Eesti Meediajuht
Tel: +372 555 66 983
inglipuu@maxima.ee

 

Viimati muudetud 07.12.2018