Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
15°
Для слабовидящих
15°

Новости

Tartu üürib enampakkumisel maad reklaamikandjate paigaldamiseks

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

9 октября / Tartu Linnavalitsuse arhitektuuri ja ehituse osakond kuulutas välja kirjaliku enampakkumise Tartu linnale kuuluva maa üürile andmiseks reklaamikandjate paigaldamiseks.

Reklaamikandjate asukohad on jaotatud vastavalt mõõtmetele ja reklaamikandja tüübile kolme blokki. Pakkumisi saab esitada nii kõikide asukohtade kohta kui ka ainult ühe asukoha kohta.

Linnavalitsus on seadnud nõuded reklaamikandjatele, lisaks peavad reklaamikandjad olema kujunduslikult kõrgetasemelised, liikluskorralduslikult ja linnaehituslikult sobivad, materjalikasutuselt  kvaliteetsed ja tehniliselt  teostatavad. Maa antakse reklaamikandjate paigaldamiseks üürile seitsmeks aastaks.

Tingimustega saab tutvuda siin: https://www.tartu.ee/enampakkumine-reklaamikandjate-paigaldamiseks

Pakkumine tuleb esitada digiallkirjastatult hiljemalt 4. novembril 2019 kell 12 arhitektuuri ja ehituse osakonna e-posti aadressile aeo@raad.tartu.ee. Pakkumise esitamisega seotud küsimuste korral palume pöörduda: Tartu Linnavalitsuse arhitektuuri ja ehituse osakonna linnakujunduse vanemspetsialist Kristin Kägu poole (Kristin.Kagu@raad.tartu.ee, 736 1243). Saabunud pakkumused avatakse 5. novembril 2019.

Lisainfo: arhitektuuri ja ehituse osakonna linnakujunduse vanemspetsialist Kristin Kägu, tel 736 1243.

Lilian Lukka

avalike suhete osakond
kommunikatsioonijuht

Tel: 736 1212
Mob: 516 4592

Последнее изменение 09.10.2019