Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
28°
Для слабовидящих
28°

Новости

„Hinge tõmme“ toob muuseumisse Riho Sibula

ERMi kontsertsarja „Hinge tõmme“ raames astub 18. veebruaril kell 18 Hurda saalis üles andekas ja mitmekülgne Riho Sibul.

16 февраля / ERMi kontsertsarja „Hinge tõmme“ raames astub 18. veebruaril kell 18 Hurda saalis üles andekas ja mitmekülgne Riho Sibul.

"Hinge tõmme" on ERMi kontsertide sari, kus astuvad üles lauljad ja interpreedid, kes mitte ainult ei lahuta meelt, vaid kes oma loominguga väljendavad erinevaid tundeid, kujutlusi ja pilte, mis võiksid kuulajate mõttemeeli puudutada. Sisukad laulusõnad ja esitaja, sageli ka luuletajate kirjutatud ning isikupärane muusikaline käekiri loovad võimaluse pääseda ligemale nii muusiku kui kuulaja enese tundeilmale ja hingele.

Eesti uks hinnatumaid kitarriste Riho Sibul (1958) on mitmekülgne muusik. Tema näol on tegemist kahtlemata Eesti rokkmuusika raudvaraga, olles tegutsenud kitarristina ansamblites Kaseke, In Spe, Music Seif ning Ultima Thule. 

Riho Sibula isikupärane käekiri on äratuntav igas žanris. Tema üheks tuntumaks looks on kindlasti „Liivimaa pastoraal“, mis on ka mitu korda laulupidudel kõlanud.

 

Piletid kontserdile saadaval Piletilevist www.piletilevi.ee

 

Последнее изменение 16.02.2017