Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
15°
Для слабовидящих
15°

Новости

SPARK Makerlab kutsub isaga inseneeriamaailma avastama

SPARK Makerlabi pressiteade

31 октября / Isadepäeval, 12. novembril kl 10-13 toimub SPARK Makerlabi ruumides (Narva mnt 3) kogupereüritus, kus isadel ja vanaisadel on kogu perega võimalik käed külge lüüa erinevates tegevustes.

Üritus toimub koostöös Tartu Loodusmaja ja RCSnailiga.

Konstruktori kokkupanemine on arendav ja hariv nii suurtele kui väikestele ning see on ühtlasi vahva projekt, mille kallal koos nokitseda. Seetõttu ongi isadepäeva programm just nende kokkupanekule pühendatud.

Kell 10 alustab päeva Tartu Loodusmaja ja SPARK Makerlabi poolt ühiselt korraldatav konstruktori kokkupanemise õpituba, mille käigus valmib vineerdetailidest koosnev katapult. Valminud heitemasinatega saab kohapeal mängida, võistelda ja muidugi koju kaasa võtta. Lisaks konstruktori kokkupanemisele saab õpitoas valmistada ka omanäolise rinnamärgi. Töötuba toetab KIK.

Kell 11 liitub katapuldi töötoaga SPARK Makerlabi korraldatav paralleelselt tegutsev hüdraulilise käpa töötuba, mis asjahuvilistele veidi suuremat väljakutset pakub. Oma olemuselt juhthoobadega täisfunktsionaalne tõstuki mudel valmib taas laseriga lõigatud vineerdetailidest. Päeva lõpus toimub käppadega osavusvõistlus, parimatele pannakse välja auhinnad. Töötuppa on vajalik eelnevalt registreerida. Registreerimisvorm SIIN.

Kogu programmi vältel on avatud ka RCSnaili interaktiivne rallirada, kus lapsed saavad isade/vanaisadega mõõtu võtta. Ralli eest kogutud raha läheb heategevuseks MTÜ Tartu Kristlikule Noortekodule, kelle noored on hiljem oodatud ka tasuta rallima.
 

Lisainfo ürituse kohta SIIN.

 

Последнее изменение 31.10.2017