Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
11°
Для слабовидящих
11°

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu Noorsootöö Keskus

Tartu Noorsootöö Keskus on alates 1. maist 2018 tegutsev Tartu linna hallatav asutus. Keskuse ülesandeks on innustava ja uuendusliku noorsootöö keskkonna loomine Tartu linna noortele, et neist kujuneksid tegusad, loovad ja õnnelikud inimesed.

2018. aastal on Tartu Noorsootöö Keskusel kaks tegutsemiskohta: Anne Noortekeskus (Uus 56, Tartu) ja Lille Noortekeskus (Lille 9, Tartu). Alates 2019. aastast liitub kolmas tegutsemiskoht: Ilmatsalu Noortekeskus (Järve tee 8, Ilmatsalu).

Keskuse tegevuste kohta saab infot Facebookist ja Kultuuriaknast.

Kontaktandmed
Tartu Noorsootöö Keskus, Uus 56, 50606 Tartu
Telefon 5346 2889
E-post noorsootookeskus@raad.tartu.ee

Juhtkond
Direktor Grete Sarap  grete.sarap@raad.tartu.ee /  5346 2889
Administraator Raili Koort  raili.koort@raad.tartu.ee/ 5382 9835

Lille Noortekeskus
Noorsootöötaja Helene Schotter helene.schotter@raad.tartu.ee / 5303 7733
Noorsootöötaja Liis Somelar liis.somelar@raad.tartu.ee / 5303 4193
Noorsootöötaja Kristiin Vink kristiin.vink@raad.tartu.ee / 5343 9829

Anne Noortekeskus
Noorsootöötaja Elise Ader elise.ader@raad.tartu.ee / 5450 2232
Noorsootöötaja Kristel Kolberg (töömaleva koordinaator) kristel.kolberg@raad.tartu.ee /
517 3463
Noorsootöötaja Kristina Kraani kristina.kraani@raad.tartu.ee/ 508 1858
Noorsootöötaja Nadezhda Grishkina  nadezhda.grishkina@raad.tartu.ee

Tartu Noorsootöö Keskuses töötab ka tähtajalise või vabatahtliku töö lepinguga inimesi, infoks palun pöörduda administraatori poole.

Tartu Noorsootöö Keskuse struktuur

Последнее изменение 01.06.2018