In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Tartu Linnavolikogu

 Nimi   Kandideerimise nimekiri   Komisjonid 
1. Igor Abarenkov
Ettevõtja
525 4017
estigor68@gmail.com
Eesti Keskerakond Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
2. Nadežda Aleksandrova
TÜ Kliinikumi naistekliiniku medõde
731 9954
Eesti Keskerakond Sotsiaalkomisjon
3. Arno Arukask
Eesti Ametiühingute Keskliidu Tartu osakonna juhataja
744 1830, 527 8779
arno.arukask@eakl.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnavarakomisjon
4. Ene Ergma
TÜ emeriitprofessor
5322 6872
ergmaene@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Hariduskomisjon
5. Hele Everaus
TÜ professor, TÜ Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhataja
5331 9606
hele.everaus@kliinikum.ee
hele.everaus@ut.ee
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
6. Jelena Frunze
Friends Tantsu- ja Teatrikooli arendusjuht
5629 4240
jfrunze@gmail.com
Eesti Keskerakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Hariduskomisjon
7. Jüri Ginter
TÜ Haridusteaduste Instituut, koolikorralduse lektor
jyri.ginter@gmail.com
Valimisliit Vabakund Revisjonikomisjon
8. Tõnu Ints
Johannes Mihkelsoni Keskuse juhataja
730 0542, 5649 0277
tonu.ints@sotsdem.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Ajutine põhimääruskomisjon, Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
9. Veljo Ipits
ASi Salvest nõukogu esimees
740 8605, 516 5225
veljo@salvest.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Rahanduskomisjon
10. Harri Jallajas
5330 1360
harri.jallajas@mail.ee
Eesti Reformierakond Linnavarakomisjon, Sotsiaalkomisjon
11. Merle Jääger
Teatri Vanemuine draamaartist
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Kultuurikomisjon
12. Triin Anette Kaasik
ASi Estiko-Plastar juhataja, Tartu Linnavolikogu aseesimees
507 2308
triin@estiko.ee
Eesti Reformierakond Ajutine põhimääruskomisjon, Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnavarakomisjon
13. Gea Kangilaski
Eesti Ametiühingute Keskliidu analüütik-projektijuht
521 3295
geakoverjalg@gmail.com
Valimisliit Vabakund Ajutine põhimääruskomisjon, Kultuurikomisjon
14. Lemmit Kaplinski
Eesti Trükimuuseum MTÜ, juhatuse liige
511 8619
lemmit@kaplinski.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kultuurikomisjon
15. Toomas Kapp
ASi Tartu Veevärk juhataja
730 6200, 504 3415
toomas.kapp@tartuvesi.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon, Revisjonikomisjon
16. Ants Kask
5343 3555
antskask38@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon, Revisjonikomisjon
17. Ragnar Kekkonen
Tartu Seikluspark OÜ tegevjuht
5802 7279
ragnarkekkonen@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Kultuurikomisjon
18. Tarmo Kikerpill
K.Ideas OÜ juhataja
tarmo.kikerpill@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kultuurikomisjon
19. Rein Kilk
ASi Pärnu Sadam nõukogu esimees
5648 0000
rein@kilk.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kultuurikomisjon
20. Karl Kull
Healme OÜ tegevjuht
521 9157
kkull@healme.eu
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Linnamajanduskomisjon, Linnavarakomisjon
21. Jüri Kõre
TÜ lektor
737 6157, 5340 2123
juri.kore@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Linnavarakomisjon, Rahanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon
22. Peeter Laurson
515 6575
peeter.laurson@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon
23. Mihkel Lees
Haridus- ja Teadusministeerium, ministri nõunik
5564 1996
mihkel.lees@hm.ee
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Rahanduskomisjon
24. Kadri Leetmaa
TÜ inimgeograafia vanemteadur
5569 4019
kadri.leetmaa@ut.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon
25. Aleksandr Litvinenko
METECi instrumentaalosakonna konstruktor
738 5068
aleksandr.litvinenko@gmail.com
Eesti Keskerakond Linnamajanduskomisjon
26. Verni Loodmaa
Hotellide London ja Pallas juhatuse esimees
503 4722
verni.loodmaa@londonhotel.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon
27. Mihhail Lotman
TÜ vanemteadur, TLÜ professor
5330 6551
mihhail.lotman@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Ajutine põhimääruskomisjon
28. Joel Luhamets
EELK Tartu Pauluse koguduse õpetaja
742 0258, 508 7366
joel.luhamets@eelk.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kultuurikomisjon , Sotsiaalkomisjon
29. Tõnis Lukas
Eesti Rahva Muuseumi direktor
735 0403
tonis.lukas@erm.ee
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Ajutine põhimääruskomisjon, Linnavarakomisjon
30. Toivo Maimets
TÜ professor, TÜ Molekulaar- ja Rakubioloogia Instituudi direktor
737 5028
toivo.maimets@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Arengu- ja planeerimiskomisjon
31. Senta-Ellinor Michelson
Tartu Puuetega Inimeste Koja tegevjuht
736 6762, 515 5534
sentam2002@yahoo.com
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
32. Roman Mugur
OÜ ProtoLab juhatuse liige
763 5417
roman@protolab.io
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnavarakomisjon, Sotsiaalkomisjon
33. Imre Mürk
TTÜ lektor/doktorant
5690 7627
imremyrk@gmail.com
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Revisjonikomisjon
34. Jaak Nigul
OÜ Tarmeko KV juhatuse liige
501 6653
jaak.nigul@tarmeko.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
35. Martin Parmas
MTÜ Tantsukool Prestige peatreener ja mänedžer
5668 6169
martinparmas@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon
36. Nikolai Põdramägi
TÜ Kliinikumi kirurgiakliiniku arst-õppejõud
520 1285
nikolai.podramagi@kliinikum.ee
Eesti Keskerakond Kultuurikomisjon , Linnamajanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon
37. Olev Raju
Majandusprofessor
5648 7876
olev.raju@ut.ee
Eesti Keskerakond Ajutine põhimääruskomisjon, Linnavarakomisjon, Rahanduskomisjon
38. Aivar Riisalu
AS Hansabalt, juhatuse esimees
504 2541
riisalu@extreme.ee
Eesti Keskerakond Rahanduskomisjon
39. Evert Rööpson
Välisministeerium, ministri nõunik
5902 8922
evert.roopson@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Kultuurikomisjon
40. Jüri-Ott Salm
SA Eestimaa Looduse Fond projektijuht
529 5933
jottsa@gmail.com
Valimisliit Vabakund Arengu- ja planeerimiskomisjon
41. Jaan Sõrra
Tartumaa Põllumeeste Liidu juhatuse esimees
736 6955, 508 7320
jaan.sorra@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnamajanduskomisjon
42. Vladimir Šokman
Tartu Linnavolikogu esimees
736 1200, 504 9624
vladimir.sokman@raad.tartu.ee
Eesti Keskerakond Hariduskomisjon
43. Raimond Tamm
SA Tartu Teaduspark juhatuse liige
515 4738
raimond.tamm@gmail.com
Eesti Reformierakond Ajutine põhimääruskomisjon, Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon
44. Priit Tannik
ASi Erahariduskeskus lektor
priit.tannik@eek.ee
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon , Rahanduskomisjon
45. Toomas Tein
Erakliiniku Medex arst-ortopeed, TÜ Kliinikumi vanemarst-õppejõud
736 6077, 731 8289, 513 3111
toomas.tein@gmail.com
toomas.tein@kliinikum.ee
Eesti Reformierakond Revisjonikomisjon, Sotsiaalkomisjon
46. Mati Tolmoff
SA Tartu Sport hoonete haldur
503 7216
mati.tolmoff@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon , Linnavarakomisjon
47. Natalja Trošina
Tartu I Muusikakooli kontsertmeister
5348 5738
nataliatrosina@gmail.com
Eesti Keskerakond Kultuurikomisjon
48. Peeter Tulviste
TÜ emeriitprofessor
503 3659
peeter.tulviste@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Hariduskomisjon
49. Piret Uluots
Tartu Lasteaia Krõll õpetaja
746 1482, 552 4734
pirul@hot.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Hariduskomisjon

 

Kontaktandmed on avaldatud vastavalt volikogu kantseleile esitatud ankeetidele.