In English  Suomeksi  Auf Deutsch  По-русски  
Esileht » Kohalik võim » Tartu Linnavolikogu


Üldinfo

Kultuur

Tervishoid

Sotsiaalabi

Haridus ja teadus

Äri

Kohalik võim


Turism


Tartu Linnavolikogu

 Nimi   Kandideerimise nimekiri   Komisjonid 
1. Igor Abarenkov
Ettevõtja
525 4017
igor68@hot.ee
Eesti Keskerakond Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
2. Jaak Adamsoo
ASi Tartu Turg juhataja
501 3452
jaak@tartuturg.ee
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon
3. Nadežda Aleksandrova
TÜ Kliinikumi naistekliiniku medõde
731 9954
Eesti Keskerakond Sotsiaalkomisjon
4. Ene Ergma
TÜ emeriitprofessor
5322 6872
ergmaene@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Hariduskomisjon
5. Hele Everaus
TÜ professor, TÜ Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku juhataja
5331 9606
hele.everaus@kliinikum.ee
hele.everaus@ut.ee
Eesti Reformierakond Sotsiaalkomisjon
6. Jelena Frunze
Tantsu- ja Moekooli GaLeRii direktor
743 0818, 5566 5134
jfrunze@gmail.com
Eesti Keskerakond Hariduskomisjon
7. Jüri Ginter
TÜ Haridusteaduste Instituut, koolikorralduse lektor
jyri.ginter@gmail.com
Valimisliit Vabakund Revisjonikomisjon
8. Tõnu Ints
Johannes Mihkelsoni Keskuse juhataja
730 0542, 5649 0277
tonu.ints@sotsdem.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Ajutine põhimääruskomisjon, Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
9. Veljo Ipits
ASi Salvest nõukogu esimees
740 8605, 516 5225
veljo@salvest.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Rahanduskomisjon
10. Harri Jallajas
5330 1360
harri.jallajas@mail.ee
Eesti Reformierakond Linnavarakomisjon, Sotsiaalkomisjon
11. Merle Jääger
Teatri Vanemuine draamaartist
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Kultuurikomisjon
12. Toomas Jürgenstein
Hugo Treffneri Gümnaasiumi õpetaja
746 1715, 5562 9938
toomas.jyrgenstein@htg.tartu.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Hariduskomisjon
13. Triin Anette Kaasik
ASi Estiko-Plastar juhataja, Tartu Linnavolikogu aseesimees
507 2308
triin@estiko.ee
Eesti Reformierakond Ajutine põhimääruskomisjon, Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnavarakomisjon
14. Gea Kangilaski
Eesti Ametiühingute Keskliidu analüütik-projektijuht
521 3295
geakoverjalg@gmail.com
Valimisliit Vabakund Ajutine põhimääruskomisjon, Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Kultuurikomisjon
15. Lemmit Kaplinski
Eesti Trükimuuseum MTÜ, juhatuse liige
511 8619
lemmit@kaplinski.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Kultuurikomisjon
16. Toomas Kapp
ASi Tartu Veevärk juhataja
730 6200, 504 3415
toomas.kapp@tartuvesi.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Linnamajanduskomisjon, Revisjonikomisjon
17. Ants Kask
5343 3555
antskask@hot.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon, Revisjonikomisjon
18. Tarmo Kikerpill
K.Ideas OÜ juhataja
tarmo.kikerpill@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Kultuurikomisjon
19. Rein Kilk
ASi Pärnu Sadam nõukogu esimees
5648 0000
rein@kilk.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kultuurikomisjon
20. Karl Kull
Healme OÜ tegevjuht
521 9157
kkull@healme.eu
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Linnamajanduskomisjon, Linnavarakomisjon
21. Jüri Kõre
TÜ lektor
737 6157, 5340 2123
juri.kore@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon
22. Peeter Laurson
515 6575
peeter.laurson@gmail.com
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon
23. Mihkel Lees
Haridus- ja Teadusministeerium, ministri nõunik
5564 1996
mihkel.lees@hm.ee
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Rahanduskomisjon
24. Kadri Leetmaa
TÜ inimgeograafia teadur
5569 4019
kadri.leetmaa@ut.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon
25. Aleksandr Litvinenko
METECi instrumentaalosakonna konstruktor
738 5068
aleksandr.litvinenko@gmail.com
Eesti Keskerakond Linnamajanduskomisjon
26. Verni Loodmaa
Hotellide London ja Pallas juhatuse esimees
503 4722
verni.loodmaa@londonhotel.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon , Linnamajanduskomisjon
27. Mihhail Lotman
TÜ vanemteadur, TLÜ professor
5330 6551
mihhail@ehi.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Ajutine põhimääruskomisjon
28. Joel Luhamets
EELK Tartu Pauluse koguduse õpetaja
742 0258, 508 7366
joel.luhamets@eelk.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Kultuurikomisjon , Sotsiaalkomisjon
29. Tõnis Lukas
Eesti Rahva Muuseumi direktor
735 0403
tonis.lukas@erm.ee
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Ajutine põhimääruskomisjon, Linnavarakomisjon
30. Toivo Maimets
TÜ professor, TÜ Molekulaar- ja Rakubioloogia Instituudi direktor
737 5028
toivo.maimets@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Arengu- ja planeerimiskomisjon
31. Senta-Ellinor Michelson
Tartu Puuetega Inimeste Koja tegevjuht
736 6762, 515 5534
sentam2002@yahoo.com
Eesti Reformierakond Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Sotsiaalkomisjon
32. Roman Mugur
SA Tartu Teaduspark protolabori juhataja
763 5417
roman@teaduspark.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnavarakomisjon, Sotsiaalkomisjon
33. Imre Mürk
TTÜ lektor/doktorant
5690 7627
imremyrk@gmail.com
Valimisliit Isamaaline Tartu Kodanik Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Revisjonikomisjon
34. Jaak Nigul
OÜ Tarmeko KV juhatuse liige
501 6653
jaak.nigul@tarmeko.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Rahanduskomisjon, Revisjonikomisjon
35. Tarmo Noop
ASi A. Le Coq juhataja
516 2111
tarmo.noop@alecoq.ee
Eesti Reformierakond Arengu- ja planeerimiskomisjon
36. Martin Parmas
MTÜ Tantsukool Prestige peatreener ja manager
5668 6169
martinparmas@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon
37. Nikolai Põdramägi
TÜ Kliinikumi kirurgiakliiniku arst-õppejõud
520 1285
nikolai.podramagi@kliinikum.ee
Eesti Keskerakond Kultuurikomisjon , Linnamajanduskomisjon, Sotsiaalkomisjon
38. Olev Raju
Majandusprofessor
5648 7876
olev.raju@ut.ee
Eesti Keskerakond Ajutine põhimääruskomisjon, Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Linnavarakomisjon, Rahanduskomisjon
39. Aivar Riisalu
AS Hansabalt, juhatuse esimees
riisalu@extreme.ee
Eesti Keskerakond
40. Evert Rööpson
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, ministri nõunik
5902 8922
evert.roopson@gmail.com
Eesti Reformierakond Hariduskomisjon , Kultuurikomisjon
41. Jüri-Ott Salm
Vabakutseline
529 5933
jottsa@gmail.com
Valimisliit Vabakund Arengu- ja planeerimiskomisjon
42. Jaan Sõrra
Tartumaa Põllumeeste Liidu juhatuse esimees
736 6955, 508 7320
jaan.sorra@gmail.com
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Linnamajanduskomisjon
43. Vladimir Šokman
Tartu Linnavolikogu esimees
736 1200, 504 9624
vladimir.sokman@raad.tartu.ee
Eesti Keskerakond Hariduskomisjon
44. Raimond Tamm
515 4738
raimond.tamm@gmail.com
Eesti Reformierakond Ajutine põhimääruskomisjon, Kaasava linnajuhtimise ajutine komisjon, Linnamajanduskomisjon, Rahanduskomisjon
45. Toomas Tein
Erakliiniku Medex arst-ortopeed, TÜ Kliinikumi vanemarst-õppejõud
736 6077, 731 8289, 513 3111
toomas.tein@gmail.com
toomas.tein@kliinikum.ee
Eesti Reformierakond Revisjonikomisjon, Sotsiaalkomisjon
46. Mati Tolmoff
SA Tartu Sport haldusjuht
503 7216
mati.tolmoff@gmail.com
Eesti Reformierakond Kultuurikomisjon , Linnavarakomisjon
47. Natalja Trošina
Tartu I Muusikakooli kontsertmeister
5348 5738
nataliatrosina@gmail.com
Eesti Keskerakond Kultuurikomisjon
48. Peeter Tulviste
TÜ kultuuripsühholooga erakorraline professor
737 5906, 503 3659
peeter.tulviste@ut.ee
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit Hariduskomisjon
49. Piret Uluots
Tartu Lasteaia Krõll õpetaja
746 1482, 552 4734
pirul@hot.ee
Sotsiaaldemokraatlik Erakond Hariduskomisjon

 

Kontaktandmed on avaldatud vastavalt volikogu kantseleile esitatud ankeetidele.