Размер текста

Междустрочие

Контрастность

Placeholder Placeholder
Background image
Для слабовидящих

Leiubüroo

Kui olete leidnud või kaotanud midagi tähtsat ja vajalikku, siis andke sellest siin teada. Leiubüroos kuulutamine on imelihtne ning selle kasutamine on täiesti tasuta. 
Leiubüroo ja Tartu Linnavalitsus ei vastuta sisestatud info õigsuse ja leitud või kaotatud asjade õige omanikuni jõudmise eest.  Jätame endale õiguse kustutada sobimatud sissekanded. Kuulutused arhiveeritakse automaatselt 1 kuu pärast sisestamist.

Leitud ja kaotatud asjade kohta saab infot ka politsei andmebaasist või politsei infotelefonil 730 8687

Kuulutuse tüüp:
Ключевое слово:

Период:

Потеряно Trennikott

Tere!
Kesklinnast kaasa haaratud trennikott, milles oli 2 reketiti, tenniseriided ja jalanõud. Äkki keegi leiab või märkab kuskil.

Добавлено: 07.05.2024

Потеряно plush toy

Dear all,
we have lost our son's plush toy on May the 2nd, at Tartu Keskpark or at the number 2 Kesklin IV bus stop (Sõpruse pst direction, where we got off the bus) , or on the bus 2 itself, between the 2.45 and the 4.00 PM. We are an Italian family but my husband is currently working in Tartu. This is our last chance to find our son's most loved toy. Please see the picture in attachment. Thank you for your help.
With the kindest regards

Добавлено: 06.05.2024

Найдено Jalgratas

Leitud mustvalge INSERA jalgratas.

Добавлено: 01.05.2024

Потеряно hall külmkast

Hall vahtpolüstüroolkast läks kaduma. Suurus ca 30*40*40 sentimeetrit.

Добавлено: 30.04.2024

Потеряно Võtmed

Kaotatud võtmed nahast võtmehoidjas Tartu kesklinna-Supilinna-Tähtvere kandis. Võtmehoidja on sarnane nagu pildil, värvilt tumedam.

Добавлено: 28.04.2024