Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Loodusmaja kutsub noori kalapüügihuvilisi suvisesse laagrisse

Tartu loodusmaja pressiteade

30. juuni / Keskkonnasäästliku harrastuskalapüügi laager 3.-9. klassi õpilastele toimub 12.07-14.07.2017 Alam-Pedja looduskaitsealal, Emajõe ääres, ööbimine Palupõhja looduskoolis.

Laagris on suur osa praktilisel kalapüügil nii kaldalt kui paadist  kogenud kalastajate juhendamisel, toimub ka ööpüük. Lisaks matkatakse,  võetakse osa töötubadest jpm. Lisaks paranenud kalapüügioskustele ja  mõnusale tegevusele suvises looduses, saavad osalejad teadmisi  külastatavate veekogude ja ümbritseva looduse elustikust, Eesti  levinumatest kalaliikidest, kalade bioloogiast, erinevate  püügivahendite kasutamisest ja hooldamisest, kalatoitude  valmistamisest, keskkonnasõbralikust eluviisist ja veeohutusest.

Laagris osalemise tasu on 30€.

Laagrisse on vajalik kaasa võtta ilmastikukindlad riided-jalanõud,  pesemisvahendid, ööbimiseks vajalik magamiskott, padjapüür ja  võimalusel isiklik kalapüügivarustus.

Kindlasti on vajalik eelnev registreerimine. Registreerimiseks saatke  aadressil maris.magi@teec.ee järgmised andmed: osaleja nimi, vanus ja  telefoninumber ning lapsevanema nimi, telefoninumber ja mailiaadress.

Laagri osalustasu palume maksta pangaülekandega (NB! Palun oodake enne  ära registreerumise kinnitus):
SA Tartu Keskkonnahariduse Keskus
Swedbank IBAN EE682200221019698363
Selgitus: lapse nimi, Palupõhja kalastuslaager

Keskkonnasäästlike harrastuskalapüügi laagrite toimumist toetab SA  Keskkonnainvesteeringute Keskus. Meie kalastuslaagreid tunnustati  2017. aastal Keskkonnakäpa auhinnaga õnneliku õppe ja Rahva lemmiku  kategooriates!

Lisainfo:
Maris Mägi
maris.magi@teec.ee
5152884
www.tartuloodusmaja.ee


Tartu loodusmaja
Lille 10, Tartu
Telefon: 736 6120
E-post: info@teec.ee
www.facebook.com/tartuloodusmaja
www.tartuloodusmaja.ee

 

Viimati muudetud 30.06.2017