Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
14°

Tartu Linnatransport

Tartu Linnatransport

Asutuse Tartu Linnatransport ülesanded on ühistranspordi, sealhulgas bussiliikluse, taksonduse ja rattaringluse korraldamine.

Aadress: Raekoja plats 3 IV korrus

E-posti aadress: linnatransport@tartu.ee

Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel

Kontaktid

Roman Meeksa - juhataja
Tartu Linnatranspordi juhtimine
Raekoja plats 3 IV k ruum 403; tel 736 1021, 517 3566; e-post: Roman.Meeksa@tartu.ee

Ivar Oja - arendusjuht
Raekoja plats 3 IV k ruum 402; tel 508 7928 ; e-post: Ivar.Oja@tartu.ee

Marika Post - projektijuht
Rattaringluse arendamine, projektide juhtimine
Raekoja plats 3 IVk ruum 401; tel 736 1459, 510 9190; e-post: Marika.Post@tartu.ee

Oskar Vevers - ühistranspordi kvaliteedijuht
Ühistransporditeenuse kvaliteedi kontrollimine, bussikaardiga seotud tegevused
Raekoja plats 3 IV k ruum 404; tel 736 1199, e-post: Oskar.Vevers@tartu.ee

Madis Oona - ühistranspordi peaspetsialist
Bussiliikluse korraldamine, taksoveoload
Raekoja plats 3 IV k ruum 404;  tel 736 1129,  e-post: Madis.Oona@tartu.ee

Kadi Metsma - büroojuht
Dokumendihaldus, kirjavahetus, personalitöö, klienditeenindus ja infovahetus
Raekoja plats 3 IV k ruum 401; tel 5393 8851, e-post: Kadi.Metsma@tartu.ee

Kerli Kivimurd - rattaringluse spetsialist 
Rattaringluse info ja kirjavahetus, kasutajate nõustamine
Tel 5657 3382; e-post: Kerli.Kivimurd@tartu.ee

Foto: Joonas Sisask
Foto: Joonas Sisask

Vaata veel

Viimati muudetud 20.01.2021