Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Aineühendused

Tartu linna aineühendused õppeaastal 2018-2019

Aineühendus on õppeaine või ainevaldkonna põhine Tartu linna koolide õpetajaid koondav ühendus. Igale aineühendusele on valitud oma juht, kes oma ühenduse raames tööd korraldab. Ülelinnalist aineühenduste tegevust koordineerib Tartu Linnavalitsuse haridusosakonnas aineühenduste koordinaator Kaisa Keisk.

Tartu linna üldhariduskoolide õpetajatele

Nr 

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

ajalugu@koolid.tartu.ee

Ilje Piir

Tartu Herbert Masingu Kool
ilje@masing.tartu.ee

2

bioloogia ja loodusõpetus

bioloogia@koolid.tartu.ee

Saima Kaarna

Hugo Treffneri Gümnaasium
saima.kaarna@htg.tartu.ee

3

emakeel ja kirjandus

emakeel@koolid.tartu.ee

Lea Sokman

 

Mari Roostik

Tartu Hansa Kool
lsokman@kmg.tartu.ee
 

Tartu Jaan Poska Gümnaasiun
mari.roostik@jpg.tartu.ee

4

füüsika

fyysika@koolid.tartu.ee

Sirle Morozova

Tartu Mart Reiniku Kool
sirle.morozova@reiniku.edu.ee

5

geograafia

geograafia@koolid.tartu.ee

Ülle Seevri

Hugo Treffneri Gümnaasium
ylle@htg.tartu.ee

6

inglise keel

inglisekeel@koolid.tartu.ee

Liis Leilop

Tartu Veeriku Kool
lleilop@veeriku.tartu.ee

7

keemia

keemia@koolid.tartu.ee

Einike Reinvelt

Tartu Jaan Poska Gümnaasium
ereinvelt@hotmail.com

8

kehaline kasvatus

kehaline@koolid.tartu.ee

Tiina Tooding


Tairo Talvis

Tartu Tamme Kool
tooding@tamme.tartu.ee

Miina Härma Gümnaasium
tairo.talvis@mhg.tartu.ee

9

klassiõpetajad

algopetus@koolid.tartu.ee

Jane Müllerson


Inga Lokko

 

Tartu Forseliuse Kool
jane.mullerson@tfk.tartu.ee 

Tartu Forseliuse Kool
inga.lokko@tfk.tartu.ee

10

kunst

kunst@koolid.tartu.ee

Kadri Kosk

Tartu Raatuse Kool
kadri.kosk@raatuse.tartu.ee 

11

käsitöö

oskus@koolid.tartu.ee

Regina Pai

Tartu Erakool
regina.pai@tera.tartu.ee

12

matemaatika

matemaatika@koolid.tartu.ee

Kerli Orav-Puurand

Hugo Treffneri Gümnaasium
kerli.orav-puurand@htg.tartu.ee

13

muusika

muusika@koolid.tartu.ee

Anneli Koppel

Tartu Descartes'i Kool
anneli@tdk.ee

14

saksa keel

saksakeel@koolid.tartu.ee

Maive Meister

Tartu Veeriku Kool
mmeister@veeriku.tartu.ee

15

töö- ja tehnoloogia

oskus@koolid.tartu.ee

Meelis Sulg

Tartu Veeriku Kool
msulg@veeriku.tartu.ee

16

vene keel

venekeel@koolid.tartu.ee

Jelena Nikolajeva

Miina Härma Gümnaasium
jelena.nikolajeva@mhg.tartu.ee

17

vene keel (emakeelena)

venekeelv@koolid.tartu.ee

Ljudmila Burlova

Tartu Aleksander Puškini Kool
ljudmila_burlova@apkool.ee

Tartu linna lasteaedade õpetajatele

Nr

  Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

juhatajate asetäitjad õppe- ja kasvatustöö alal

lasteaiad@haridus.tartu.ee

Regina Kullamaa

Tartu Lasteaed Sass
regina.kullamaa@raad.tartu.ee

2

lasteaiaõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Karin Kägo

Tartu Lasteaed Hellik
karin.kago@gmail.com

3

liikumisõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Tiina Kivisalu

Tartu Lasteaed Helika
tiina.kivisalu@post.raad.tartu.ee

4

logopeedid ja eripedagoogid

la-logopeedid@haridus.tartu.ee

Päivi Kõiv

Hariduse Tugiteenuste Keskus
paivi.koiv@tugiteenused.tartu.ee

5

muusika

la-muusikud@haridus.tartu.ee

Reet Rohtla

Tartu Lasteaed Sass
reet.rohtla@mail.com

6

medtöötajad

 

lasteaed@haridus.tartu.ee

 

Kertu Kasemägi

Tartu Lasteaed Meelespea
kertukasemägi@gmail.com

HEV-koordinaatorid

la-hevko@haridus.tartu.ee

Siiri Karm

Hariduse Tugiteenuste Keskus
siiri.karm@tugiteenused.tartu.ee

Tugispetsialistidele

Nr    Aineühendus E-posti list Aineühenduse juhataja(d)  Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

eripedagoogid

 eripedagoog@koolid.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

2

huvijuhid

huvijuht@koolid.tartu.ee

Kadri Lill

Tartu Descartes'i Kool
kadri@tdk.ee 

3

karjääri-koordinaatorid

meistriklass@koolid.tartu.ee

Merit Luik

Tamme Gümnaasium
merit.luik@tammegymnaasium.ee

4

koolipsühholoogid

psyhholoog@koolid.tartu.ee

Julia Šarapova

Hariduse Tugiteenuste Keskus
julia.sarapova@tugiteenused.tartu.ee

5

HEV-koordinaatorid

hevko@koolid.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

6

raamatukoguhoidjad

raamatukoguhoidjad@koolid.tartu.ee

Helgi Rootslane

Miina Härma Gümnaasium
helgi@mhg.tartu.ee

7

sotsiaalpedagoogid

sotsped@koolid.tartu.ee

Lea Voltri

Hariduse Tugiteenuste Keskus
lea.voltri@tugiteenused.tartu.ee

8 liikluskasvatus liiklus@koolid.tartu.ee Taimi Ruusmäe Tartu Kivilinna Kool taimi.ruusmae@kivilinn.tartu.ee
9 haridustehnoloogid haridustehnoloog@koolid.tartu.ee Rille Jüriado Tartu Kesklinna Kool 

 

Viimati muudetud 09.11.2018