Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Aineühendused

Tartu linna aineühendused õppeaastal 2017-2018

Tartu linna üldhariduskoolide õpetajatele

Nr

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

ajalugu@koolid.tartu.ee

Ilje Piir

Tartu Herbert Masingu Kool
ilje@masing.tartu.ee

2

bioloogia ja loodusõpetus

bioloogia@koolid.tartu.ee

Saima Kaarna

Hugo Treffneri Gümnaasium
Saima.Kaarna@htg.tartu.ee

3

emakeel ja kirjandus

emakeel@koolid.tartu.ee

Lea Sokman

 

Mari Roostik

Tartu Hansa Kool
lsokman@kmg.tartu.ee
 

Tartu Jaan Poska Gümnaasiun
mari.roostik@jpg.tartu.ee

4

füüsika

fyysika@koolid.tartu.ee

Sirle Morozova

Tartu Mart Reiniku Kool
sirle.morozova@reiniku.edu.ee

5

geograafia

geograafia@koolid.tartu.ee

Ülle Seevri

Hugo Treffneri Gümnaasium
ylle@htg.tartu.ee

6

inglise keel

inglisekeel@koolid.tartu.ee

Liis Leilop

Tartu Veeriku Kool
liisleilop@hotmail.com

7

keemia

keemia@koolid.tartu.ee

Einike Reinvelt

Tartu Jaan Poska Gümnaasium
ereinvelt@hotmail.com

8

kehaline kasvatus

kehaline@koolid.tartu.ee

Aili-Sirje Nugin

MTÜ Tartu Kehalise Kasvatuse Liit
aili@tdk.ee

9

klassiõpetajad

algopetus@koolid.tartu.ee

Ingrid Rumjantsev
 

Jane Müllerson

Tartu Karlova Kool
rumjantsev@hot.ee
 

Tartu Forseliuse Kool
jane.mullerson@tfk.tartu.ee

10

kunst

kunst@koolid.tartu.ee

Tiina Meos-Sillaots

Tartu Variku Kool
tiina.meossillaots@variku.tartu.ee

11

käsitöö

oskus@koolid.tartu.ee

Reet Tallo

Tartu Veeriku Kool
rtallo@veeriku.tartu.ee

12

matemaatika

matemaatika@koolid.tartu.ee

Kerli Orav-Puurand

Hugo Treffneri Gümnaasium
kerli.orav-puurand@htg.tartu.ee

13

muusika

muusika@koolid.tartu.ee

Anu-Mai Lillo

Tartu Katoliku Hariduskeskus
lilloanumai@gmail.com

14

saksa keel

saksakeel@koolid.tartu.ee

Maive Meister

Tartu Veeriku Kool
mmeister@veeriku.tartu.ee

15

töö- ja tehnoloogia

oskus@koolid.tartu.ee

Vahur Vahtra

Tartu Kesklinna Kool
vahtra.vahur@gmail.com

16

vene keel

venekeel@koolid.tartu.ee

Jelena Ussar

Tartu Kesklinna Kool
jelena.ussar@gmail.com

17

vene keel (emakeelena)

venekeelv@koolid.tartu.ee

Ljudmila Burlova

Tartu Aleksander Puškini Kool
ljudmila_burlova@apkool.ee

Tartu linna lasteaedade õpetajatele

Nr

Aineühendus

E-posti list

Aineühenduse juhataja(d)

Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

juhatajate asetäitjad õppe- ja kasvatustöö alal

lasteaed@haridus.tartu.ee

Regina Kullamaa

Tartu Lasteaed Sass
regina.kullamaa@raad.tartu.ee

2

lasteaiaõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Karin Kägo

Tartu Lasteaed Hellik
karin.kago@gmail.com

3

liikumisõpetajad

alusharidus@koolid.tartu.ee

Tiina Kivisalu

Tartu Lasteaed Helika
tiina.kivisalu@post.raad.tartu.ee

4

logopeedid ja eripedagoogid

la-logopeedid@haridus.tartu.ee

Päivi Kõiv

Hariduse Tugiteenuste Keskus
paivi.koiv@tugiteenused.tartu.ee

5

muusika

la-muusikud@haridus.tartu.ee

Reet Rohtla

Tartu Lasteaed Sass
reet.rohtla@mail.com

6

medtöötajad

lasteaed@haridus.tartu.ee

Kertu Kasemägi

Tartu Lasteaed Meelespea
kertukasemägi@gmail.com

Tugispetsialistidele

Nr Aineühendus E-posti list Aineühenduse juhataja(d) Kontakt (kool, e-post, telefon)

1

eripedagoogid

logopeed@koolid.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

2

huvijuhid

huvijuht@koolid.tartu.ee

Helena Stamberg

Tartu Hansa Kool
helena@hansa.tartu.ee

3

karjääri-koordinaatorid

meistriklass@koolid.tartu.ee

Merit Luik

Tamme Gümnaasium
merit.luik@tammegymnaasium.ee

4

koolipsühholoogid

psyhholoog@koolid.tartu.ee

Julia Šarapova

Hariduse Tugiteenuste Keskus
julia.sarapova@tugiteenused.tartu.ee

5

HEV-koordinaator

hevko@koolid.tartu.ee

Sirje Uibo

Hariduse Tugiteenuste Keskus
sirje.uibo@tugiteenused.tartu.ee

6

raamatukoguhoidjad

raamatukoguhoidjad@koolid.tartu.ee

Helgi Rootslane

Miina Härma Gümnaasium
helgi@mhg.tartu.ee

7

sotsiaalpedagoogid

sotsped@koolid.tartu.ee

Kai Alakivi

Hariduse Tugiteenuste Keskus
kai.alakivi@tugiteenused.tartu.ee

8 liikluskasvatus liiklus@koolid.tartu.ee Taimi Ruusmäe Tartu Kivilinna Kool taimi.ruusmae@kivilinn.tartu.ee
9 haridustehnoloogid haridustehnoloog@koolid.tartu.ee Rille Jüriado Tartu Kesklinna Kool 

Viimati muudetud 06.09.2017