Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Spordiklubid ja vabaajaväljakud

Tartu on ainulaadse kultuurieluga linn. Siin on suurepärane keskkond nii professionaalse, rahva- kui ka alternatiivkultuuri tegijatele. Siin on põnevad muuseumid, mitmekesise repertuaariga teatrid ja kontserdisaalid. Aasta ringi toimub erilisi elamusi pakkuvaid festivale. Tartu spordielu kuulsuski ulatub Eesti piiridest väljapoole tänu Tartust pärit sporditippudele ja suurtele spordiüritustele.

Kultuuriosakond
Raekoja plats 12,  51004 Tartu
736 1360
 

Spordiklubid

Tartus on registreeritud kokku 192 spordiklubi. 

Alates jalgpallist ja poksist ning lõpetades wrestlingu ning bridžiga.

Nimekirja nendest leiate siit

Spordiobjektid

Tartus on kokku 140 erinevat spordisobjekti, mille alla kuuluvad erinevad võimlad, staadioni, väljakud ja keskused.

Nimekirja nendest saab leida siit

Vabaajaväljakud

Tartu linnas asub ligi sada erinevat väljakut, kus on võimalik sportida, veeta aega laste ja peredega või treenida koeri. Kaardirakenduses on iga väljaku puhul loetletud seal asuvad mängu- või spordivahendid ning iga väljakut illustreerib interaktiivne 360° foto. Samuti saab seal tutvuda ka mitmete spordivahendite treeningvideotega, mis julgustavad inimesi välitreeningvahendeid kasutama. Lisaks on kaardirakenduse kaudu võimalik edastada ka konkreetset väljakut puudutavaid heakorraprobleemide teateid ning saata ettepanekuid väljaku täiendamise või arendamise kohta.

Vabaajaväljakute kaardirakendus

Tartu välijõusaalide asukohtade ja treenimisvahendite kohta leiab infot mobiilirakendusest. Samas on ka videovihjeid selle kohta, kuidas treenida enamlevinud vahenditega.

Vaata lähemalt.

Suusa- ja uisurajad

Tänu lumerikkale talvele on linnaasutuse Tartu Sport abiga võimalik mitmel pool linnas suusatada. Lisaks leiab üle linna uisuradu ja -väljakuid.

Vaata lähemalt.

Viimati muudetud 29.09.2021