Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Neljapäeval antakse üle õpetaja elutöö auhinnad ja aasta õpetaja tiitlid

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

tänuüritus Foto: Rein Toom

29. september 2021 / Neljapäeval, 30. septembril kell 14 tunnustatakse Tartu Ülikooli aulas Tartu linna ja maakonna parimaid haridustöötajaid.

Tänuüritusel antakse üle tänavused elutöö auhinnad ja aasta õpetaja tiitlid.

Tartu linnapea Urmas Klaas tunnustab Tartu pedagoogide professionaalsust nii oma aine õpetamisel kui ka õppetöö korraldamisel muutuvates oludes. "Tartu õpetajate hea töö avaldub ka õpitulemustes. Suur rõõm on jagada tunnustust neile pedagoogidele, kes on pühendunult töötanud juba aastakümneid," sõnas linnapea.

Tartu linna õpetaja elutöö auhinna pälvisid tänavu koolieelse lasteasutuse õpetaja kategoorias lasteaia Krõll õpetaja Piret Uluots; üldhariduskooli õpetaja kategoorias Descartes’i Kooli käsitöö ja kodunduse õpetaja Ingrid Rump ja Miina Härma Gümnaasiumi muusikaõpetaja ja koorijuht Kadri Leppoja; kutseõppeasutuse õpetaja kategoorias Tartu Kutsehariduskeskuse matemaatika- ja informaatikaõpetaja Vilve Pohla ja huvikooli õpetaja kategoorias Tartu I Muusikakooli klaveriosakonna õpetaja Sirje Aas.

Tartu aasta õpetaja tiitliga tunnustatakse paljusid pedagooge, kellest mitmed esitatakse üleriigilise aasta õpetaja kandidaadiks. Üleriigilised laureaadid selguvad Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldataval galal “Eestimaa õpib ja tänab”.

Tartu linna 2021. aasta laureaadid:
https://www.tartu.ee/aasta-opetaja#2021

Tartu maakonna 2021. aasta laureaadid:
https://www.tartumaa.ee/haridus/aasta-opetaja/2021
 
Tartumaa täiskasvanuhariduse parimad 2021:
https://www.tartumaa.ee/haridus/taiskasvanuharidus/tunnustamine-2021

Tänusündmust korraldavad  Tartu Linnavalitsuse haridusosakond ja Tartumaa Omavalitsuste Liit koostöös ETKA ANDRASe ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga. Üritusest tehakse otseülekanne, mis on nähtav Tartumaa Omavalitsuste Liidu YouTube`i kanalilt ja hiljem järelvaadatav ka Tartu Ülikooli televisiooni kodulehelt (uttv.ee).

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 30.09.2021