Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Tartu alustab lapsi ja peresid toetava projektiga

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

22. september 2022 / Tartu linn on eest vedamas kõiki Tartumaa omavalitsusi kaasavat rahvusvahelist koostööprojekti, mis keskendub laste toevajaduse varajasele märkamisele ning toetamise tõhustamisele koolist väljalangevuse ennetamiseks.

Projekt  „Tartumaa heaoluprogrammi (HOP) rakendusmudeli loomine ja piloteerimine“ keskendub  valdkondade vahelise (tervishoid-, sotsiaal- ja haridusvaldkond) ning omavalitsuste ülese sisulise koostöö arendamisele lapse ja pere toetamise ning heaolu tagamiseks.

Reedel, 23. septembril toimub Tartu Loomemajanduskeskuses projekti  avaseminar.
 
Seminaril tutvustatakse Tartu maakonnas kevadel valminud uuringu "Tartumaa hariduslike erivajadustega  laste tugiteenuste ja tugispetsialistide teenuse osutamise võrgustiku terviklik kujundamine" tulemusi, Tartumaa strateegilisi eesmärke ja arengusuundi tugiteenuste korraldamisel ning HOP projekti eesmärke ja planeeritavaid tegevusi.

Projekti rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra finantsmehhanismide taotlusvooru "Integreeritud tugiteenused koolist väljalangevuse ennetamiseks" meetmest "Kohalik areng ja vaesuse vähendamine". Projekti juhtpartneriks on Tartu linnavalitsus ning  projekti eestvedajaks Hariduse Tugiteenuste Keskuse juhataja Annely Võsaste.
Projekti kogumaksumuseks on 201 667 eurot. Projektis osalejatel omaosalust ei ole.

Lisainfo: projekti juht Annely Võsaste, tel 5061838, Annely.Vosaste@raad.tartu.ee

Täpsemalt projekti kohta saab lugeda siit.

 

Helle Tolmoff

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel: 736 1336
Mob: 529 4297

Viimati muudetud 22.09.2022