Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Sel nädalal tunnustatakse ettevõtlikke Tartu naisi

Tartu EDA pressiteade

Tartu EDA 2023 president Margit Põllumäe ja linnapea Urmas Klaas koos 2023. aastal tiitli pälvinutega - Tartu EDA Aastate Daam 2023 Sirje Karis ja Tartu EDA Ettevõtlik Daam 2023 Airi Liiva. Foto: Mikk Otsar

8. märts 2024 / Tartu Ettevõtlike Daamide Assotsiatsiooni (Tartu EDA) traditsiooniline tänugala toimub 14. märtsil Lydia Sündmuskeskuses. Pidulikul tänugalal osaleb ka Tartu linnapea ning üheskoos tunnustatakse taaskord kahte aktiivse ja eduka tegevusega silma paistnud Tartumaa naist ning samuti tutvutakse selleaastase heategevusliku märkamisprojektiga.

Tartu EDA presidendi Tiina Karu sõnul soovib Tartu EDA esile tõsta ja tänada neid Tartu ja Tartumaa naisi, kes oma tegevusega on jätnud olulise jälje kogukonna haridus-, kultuuri- ja elukeskkonna väärtuste arendajate ning hoidjatena. Suur rõõm on tõdeda, et selliseid naisi on meie hulgast jätkuvalt leida ning seega on ka sel aastal nominentideks oma eriala silmapaistvad ja eriti säravad tegijad.

1993. aastal loodud Tartu EDA liidab ettevõtlikke Tartumaa daame, keda lisaks tegususele ning toredatele ettevõtmistele ühendab hingesuurus ja abivalmidus. Alates 2001. aastast tunnustame aktiivseid ja eduka tegevusega silma paistnud Tartu ja Tartumaa naisi tiitlitega "Tartu Aastate Daam" ja "Tartu Ettevõtlik Daam". Algatuse eesmärgiks on märgata ning tunnustada Tartu ja Tartumaa tublisid ettevõtlikke naisi. Tunnustusega "Tartu Aastate Daam" pärjab Tartu EDA aastatepikkuse eduka ja järjekindla tegevusega silma paistnud naist. Tiitli "Tartu Ettevõtlik Daam" saab naine, kes on viimaste aastate jooksul olnud silmapaistvalt edukas kas oma põhitöös või ühiskondlikus ametis.

Möödunud aastal tunnustati "Tartu Aastate Daami" tiitliga proua Sirje Karist ja "Tartu Ettevõtliku Daami" tiitli pälvis Airi Liiva.

Lisainfo/piletiinfo: Tiina Karu, Tartu EDA president, Tel. 528 5574,  [email protected]

Viimati muudetud 11.03.2024