Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
-1°

Tartu Linnatransport

Tartu Linnatransport

Asutuse Tartu Linnatransport ülesanded on ühistranspordi, sealhulgas bussiliikluse, taksonduse ja rattaringluse korraldamine.

Aadress: Raekoja plats 3 II korrus, ruum 210

Vastuvõtuajad: E 15-17,  T-R 9-10

E-posti aadress: linnatransport@raad.tartu.ee

Kontaktid

Roman Meeksa - juhataja
Tartu Linnatransport juhtimine
Raekoja plats 3 II k ruum 208, tel 736 1021, 517 3566; e-post: Roman.Meeksa@tartulv.ee

Ivar Oja - arendusjuht
Raekoja plats 3 II k ruum 208 ; e-post: Ivar.Oja@tartulv.ee

Marika Post - projektijuht
Rattaringluse arendamine, projektide juhtimine
Raekoja plats 3 II k ruum 210, tel 736 1459, 510 9190; e-post: Marika.Post@tartulv.ee

Oskar Vevers - ühistranspordi kvaliteedijuht
Ühistransporditeenuse kvaliteedi kontrollimine, bussikaardiga seotud tegevused
Raekoja plats 3 II k ruum 210, tel 736 1199, e-post: Oskar.Vevers@tartulv.ee

Madis Oona - ühistranspordi peaspetsialist
Bussiliikluse korraldamine, taksoveoload
Raekoja plats 3 II k ruum 210,  tel 736 1129, e-post: Madis.Oona@tartulv.ee

Kadi Metsma - büroojuht
Dokumendihaldus, kirjavahetus, personalitöö, klienditeenindus ja infovahetus
Raekoja plats 3 II k ruum 210, tel 5393 8851, e-post: Kadi.Metsma@tartulv.ee

Kerli Kivimurd - rattaringluse spetsialist 
Rattaringluse info ja kirjavahetus, kasutajate nõustamine
Tel 5397 7285; e-post: Kerli.Kivimurd@tartulv.ee

Foto: Joonas Sisask
Foto: Joonas Sisask
Foto: Kiur Kaasik
Foto: Kiur Kaasik

Vaata veel

Viimati muudetud 04.03.2020