Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

30. augustist sõidavad linnaliinibussid sügistalviste sõidugraafikute järgi

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

buss sillal Foto: Ketlin Lääts

25. august 2021 / 30. augustist sõidavad linnaliinibussid sügistalviste sõidugraafikute järgi. Muutub bussiliini nr 7 marsruut ja peatused Tartu valda jäävas osas ning bussiliinil nr 2 taastub Ravila tänava remondi eelne marsruut.

Tartu valla soovil tehakse bussiliini nr 7 marsruudil järgnevad muudatused. Kui seni sõitis buss Vahi alevikku Roosi tänavalt keerates vasakule Muuseumi teele ning sealt Narva maanteele, siis 30. augustist alates keerab buss Roosi tänavalt paremale ja sõidab Vahi alevikus Kaupmehe tänavale Raadiraja ja ERMi tänava kaudu. Buss nr 7 hakkab läbima uusi peatusi ERMi, Raadiraja ja Nõlvakaare, mille on rajanud Tartu vald. Läbimata jäävad peatused ERM (linnas olev peatus) ja Mõisavärava.

30. augustil kella 12st alates hakkab buss nr 2 sõitma marsruudil, mis oli enne Ravila tänava remonti. Bussiliini nr 2 bussid hakkavad taas kesklinnast Lõunakeskuse suunas sõites läbima peatusi Kannikese, Nisu, Viljandi mnt, Tehnoloogiainstituut, Soinaste II, Raja, Riia ring ja Teaduspark.

30. augustist muutuvad mitmete liinide väljumisajad sagedasemaks.
 
Täpsemalt saab muudatusi vaadata https://web.peatus.ee/ reisiplaneerijast. Graafikumuudatused kajastuvad ka bussipeatustes, veebis ja nädala lõpus ilmuvates teatmikes.

Lisainfo: Tartu Linnatranspordi ühistranspordi peaspetsialist Madis Oona, madis.oona@tartulv.ee, tel 736 1129.

Viimati muudetud 02.09.2021