Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Algas taotluste esitamine mitmele 2024. aasta kultuuritoetusele

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Kultuurikott Tartust Foto: Gabriela Urm

8. august 2023 / Tänasest on avatud on mitmed kultuuriosakonna toetusmeetmed 2024. aastaks.

1. septembrini (k.a.) on avatud huvihariduse tegevustoetuse, spordi suurprojektide, spordi esindusvõistkonna toetuse, koolidevaheliste karikavõistluste ning kultuuri kolmeaastase tegevustoetuse (aastateks 2024–2026) taotlemine. Lisaks on avatud 2023. aasta kultuuri väikeprojekti toetuse kolmas voor.  

2. oktoobrini (k.a) saab taotlusi esitada kultuuri suurprojekti, kultuuri suur- ja väikeprogrammi, noorsootöö suur- ja väikeprojekti, rahvusvähemuse ühingu toetuse ning huvihariduse preemiale.  

Tartu linnavalitsuse kultuuriosakonna juhataja Sten Svetljakov soovitas kõigil võtta aega, et enne taotluse kirjutamist tutvuda taotlemise tingimustega ja juhendmaterjalidega ning seejärel kirjutada läbimõeldud taotlus. "Kultuuriosakonna töötajad on valmis taotlejaid igakülgselt nõustama taotluste esitamise käigus tekkinud küsimustes. Soovin kõigile taotlejatele südamele panna, et taotluse esitamine ei jääks viimasele hetkele, kuna kogemus näitab, et siis kannatab ka taotluse kvaliteet,” ütles Svetljakov.

Jätkuvalt tuleb taotlejatel anda ülevaade keskkonnahoiu tagamisest enda tegevuses. Nüüd on lisandunud ka võimalus laadida taotluse juurde enda organisatsiooni keskkonnahoidlike tegevuste dokument. Kultuuriosakond soovitab igal asutusel ja organisatsioonil mõelda enda spetsiifikast ja juhendis kasutatavatest teemaplokkidest lähtuvalt oma keskkonnahoiu võimalused ning need kirja panna. Taotlejatele on abiks “Keskkonnahoidlike sündmuste korraldamise juhend” ning keskkonnahoidliku tegevuse põhimõtted ja soovitused asutustele ja organisatsioonidele, mis on kättesaadavad siin.

Rohkem infot kõikide toetusmeetmete, taotlemistingimuste ning kontaktide kohta leiab Tartu linna kodulehelt.  

Viimati muudetud 09.08.2023