Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Alustatakse sadamaraudtee ülesvõtmist

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

sadamaraudtee Foto: Lilian Lukka

20. september 2019 / Järgmisel nädalal alustatakse linnas sadamaraudtee ülesvõtmist ja sellega seoses suletakse teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval erinevaid raudteeülesõidukohti.

24. septembril kell 7 - 22 on suletud Turu tänava ülesõit, 25. septembril kell 7 - 22 Tähe tänava ülesõit ja 26. septembril kell 7 - 22 Võru tänava ülesõit.

Turu tänava raudteeülesõidu sulgemise ajal toimub ümbersõit Turu - Teguri - Tähe - Ropka tee - Turu tn ja vastupidi. Buss nr 7 sõidab samal marsruudil. Hetkel on Teguri tänav Tähe ja Turu tn vahelises lõigus kaevetööde tõttu suletud, kuid 24. septembril seal töid ei tehta ja võimaldatakse mõlemasuunaline liiklus.

Liiklusskeem

Tähe tänava ülesõidu sulgemise ajal on mitmeid ümbersõiduvõimalusi. Teguri tänaval (Tähe-Turu lõigus) on 25. septembril liiklusele avatud üks sõidusuund (suunaga Tähe - Turu).
Buss nr 6 läheb ümbersõidule Tähe-Teguri-Võru-Aardla ja vastupidi. Ropkamõisa peatused jäävad teenindamata. Väljuval suunal on E-kaubamaja asenduspeatus Forseliuse. Buss peatub ka Kabeli peatuses. Siseneval suunal teenindatakse ka Rahu peatust.

Liiklusskeem

Võru tänava raudteeülesõidu sulgemise ajal on ümbersõit Võru-Teguri-Tähe-Aardla-Võru ja vastupidi.
Busside nr 4 ja 10 ümbersõidumarsruut on: Võru-Teguri-Tähe-Aardla-Jalaka ja vastupidi. Teenindamata jäävad Kabeli ja Rahu peatus. Väljuval suunal on ajutine Teguri peatus paigaldatud Teguri tänavale (Teguri-Võru ristmiku lähistele). Peatus tehakse ka E-kaubamaja ja Ropkamõisa peatuses. Siseneval suunal tehakse ka peatus Ropkamõisa ja Forseliuse peatuses.
Buss nr 9 sõidab mööda Tähe ja Aardla tänavat. Teenindamata jääb Kabeli peatus. Ajutine Teguri peatus on paigaldatud Teguri tänavale (Teguri-Võru ristmiku lähistele). Peatus tehakse ka E-kaubamaja ja Ropkamõisa peatuses.
Buss nr 9A sõidab Aardla-Tähe. Teenindamata jääb Rahu peatus. Ümbersõidul tehakse peatus ka Ropkamõisa ja Forseliuse peatuses.

Liiklusskeem

Töid teeb LEONHARD WEISS VIATER OÜ (Peeter Klein, tel 5635 0022, [email protected]). Tänava sulgemise ja liiklusohutuse eest vastutaja: Indrek Vähi, tel 5248400, [email protected].

Viimati muudetud 20.09.2019