Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Arene ja mängi! Esimene Robloxi kursus avaneb Tartus

Programmeerimise kool EDUKOHT pressiteade

Arene ja mängi! Esimene Robloxi kursus avaneb Tartus

14. november 2022 / Me oleme noorte tiim, mis koosneb õpilastest ja tudengitest, kes teeb laste maailma erksamalt. 19. novembril kell 11.00 Tartu Rakenduslikus Kolledžis (Kopli 1) toimub ühine üritus noortele ja nende vanematele, mis on pühendatud EDUKOHT Tartu avamisele.

Üritusel on meie peamiseks eesmärgiks tutvustada EDUKOHT Tartus ning miks see on tähtis laste jaoks. Räägime, et missugused võimalusi me pakume ja noored saavad juba proovida, mis tähendab veebiarendus ning kuidas laste lemmikuks saanud arvutimängus Roblox ise arendada.

Ürituse jooksul räägitakse vanematele kuidas töötab arvutimängude arenduse maailm ja kuidas see saab mõjutada laste tulevikku. Lisaks sellele saavad vanemad isiklikult tuttavaks meie mentoritega, kes hakkavad noori õpetama ja on võimalus küsida nende käest neid huvitavaid küsimusi.

Noored vanuses 10-16 saavad sellel ajal osaleda põnevates töötubades, mis on jaotatud kaheks - veebiarendus ja Robloxi arendus, kus meie ägedad noored mentorid haaravad laste tähelepanu mitte tüütutele materjalidega, vaid päris praktiliste ülesannetega. Meile on  ülioluline, et iga laps läheb koju kindla tundega, et ta on noor edukas programmeerija.

Selleks, et registreerida, on vaja panna kirja oma nimi ja e-post sellel lingil all: https://bit.ly/edutartu

EDUKOHT ei ole tavapärane programmeerimiskool, kus õpilane saab lihtsalt teoreetilisi teadmisi. Meie eesmärk on avada noortele poistele ja tüdrukutele tee reaalse programmeerimise maailma ning aidata neil teha esimesi samme. Meie tunnid muutuvad lastele kohaks, kuhu nad tahavad ikka ja jälle tagasi tulla. Seal nad saavad kvaliteetseid ja rakenduslikke teadmisi meie mentoritelt, ja kindlasti leiavad ka uusi sõpru ja veedavad kasulikult aega. Meie ettevõte on praegu kasvamas väga kiiresti, aga hetkel oleme avatud juba Tallinnas, Narvas, Kohtla-Järvel ja Ukrainas.

Kontaktandmed:

+37256478467
[email protected]
www.edukoht.ee
https://fb.me/e/542u9SxFb
Ürituse asukoht: Kopli 1

Viimati muudetud 14.11.2022