Descartes’i kool korraldab noorte tervisekonverentsi
Tartu Descartes´i Kooli pressiteade
22. märts 2023 / Tartu Descartes’i Koolis (Anne 65) algab 29. märtsil kell 10 noorte tervisekonverents „Lendan tervelt ellu 2”.
Tervisekonverentsi korraldab Descartes’i kool, kes käesoleval kevadel tähistab oma 30 tegevusaastat tervist edendava koolina.
„Peame tervist edendava koolina oluliseks noorte tervise eest hoolitsemist ning nende tervislike eluviiside kujundamist. Meie eesmärk on kutsuda noori aktiivselt kaasa mõtlema ning praktilistes töötubades tegutsema,“ sõnas kooli tervisekomisjoni juht Kaja Kivisikk.
Konverentsil esinevad ettekannetega Brit Mesipuu, Harald Lepsik ja Jaan Aru, kes räägivad vaimsest ja füüsilisest tervisest. Lisaks selgitatakse, kuidas tulemuslikult õppida ja oma aega planeerida ning kui oluline on puhkamine ja „akude laadimine“. Ürituse teise poole sisustavad praktilised töötoad.
Konverentsil osalevad 6. –9. klassi õpilased erinevatest Eesti piirkondadest. Päevakava ja esinejatega saab tutvuda kooli kodulehel www.tdk.ee.
Noortekonverentsi „Lendan tervelt ellu 2” toetavad Tartu LV haridusosakond ja Tartumaa Omavalitsuste Liit.
Lisainfo:
Kadri Lill
Descartes’i kooli huvijuht
746 1804
[email protected]
Viimati muudetud 22.03.2023