Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

ERMi jõululaat toob Tartusse Eesti väiketootjate paremiku

Eesti Rahva Muuseumi pressiteade

ERM-i jõululaat Foto: Arp Karm

7. detsember 2021 / Pühapäeval, 12. detsembril laotab üle 160 kaupleja Eesti Rahva Muuseumi ees ja sees lettidele oma parimad kaubad. Kuulsal ERMi jõululaadal saabki külaline valiku teha vaid Eesti meistrite poolt valmistatud toodetest. Valikus on nii käsitöö kui disain, keraamika kui kosmeetika. Toidukaupadele on suisa oma suur ala nii muuseumi ees kui sees.

ERMi jõululaat leiab aset pühapäeval kell 10 kuni 16. Terve päeva vältel toimub muuseumi silla-alal muusikaprogramm, kus astuvad üles Julius Koppel ning duo Trahh. Päeva juhib ning nii külaliste kui kaupmeestega vestleb Piret Simson.

Avatud on ERMi näitused, kusjuures püsinäitust „Kohtumised“ saab veel selle aasta lõpuni vaadata tasuta piletiga. Kõhu kinnitamiseks on avatud muuseumi restoran. Muuseumipood pakub aga sel päeval kogu täishinnaga kaupa 20% võrra soodsamalt.

Laada õues olev toiduala on A-sissepääsu ees muuseumi noka all. Samuti toimub kogu sisealal toimuvale laadale sissepääs A-sissepääsust. Uksel kontrollitakse kehtiva vaktsiini- või läbipõdemise tõendi olemasolu ja isikut tõendavat dokumenti. Muuseumis sees palume kanda maske nii müüjatel kui osalejatel. Olles tõbine või kokku puutunud haigetega, palume jääda koju. Muuseum omalt poolt jälgib külastajate arvu, keda korraga majja lubatakse.

Jõululaadale sissepääs on prii.

Info laadal kauplejate kohta leiab jõululaada lehelt: https://www.facebook.com/events/449556096648650

Viimati muudetud 07.12.2021