Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Härma õpilane on inglise keeles parim maailmas

Tartu Miina Härma Gümnaasiumi pressiteade

Anete Maremäe

18. detsember 2019 / Miina Härma Gümnaasiumi 12DP õpilane Anete Maremäe saavutas online-võistlusel Best in English absoluutse esikoha, olles u 20 000 osaleja seas parim nii meie koolis, Eestis kui kogu maailmas.

29. novembril toimunud  rahvusvahelisel inglise keele online-võistlusel Best in English oli osavõtjaid umbes 25 riigist. See võistlus toimus tänavu  9. korda ja see on avatud õpilastele vanuses 14–19. Tänavu aastal võttis võistlusest osa üle maailma 624 kooli ja 16462 õpilast.

Võistluse parimad saavad auhinnaks kahenädalase reisi Kanadasse.

MHG-st  osales tänavu võistlusel u 80 õpilast. Absoluutse esikoha saavutas meie  12DP õpilane Anete Maremäe,  maailmas tulid esimese saja hulka veel meie õpilased Agur Sell, Uku Andreas Reigo, Liis Siigur ja Ats Johannes Kaup. Viimase saavutus on eriti tähelepanuväärne, sest Ats Johannes õpib alles 8. klassis. Võistluse parimad saavad auhinnaks kahenädalase reisi Kanadasse.

Lisainfo https://bestinenglish.org/

Ene Tannberg, MHG direktor

Lisainfo 53365447

 

Viimati muudetud 18.12.2019