Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kaitseliidu Kuperjanovi malevkond kutsub õpetajaid militaarmatkale

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

plakat

27. september 2021 / Kaitseliidu Tartu maleva Kuperjanovi malevkond kutsub õpetajaid 8. oktoobril toimuvale põnevale ja harivale militaarmatkale Tartumaal.

Kaitseliidu esindajate sõnul sündis mõte õpetajatele matk korraldada sellest, et ka Julius Kuperjanov oli õpetaja ning kaitseliitlased soovivad õpetajate päeva puhul teha väikese kummarduse oma kodulinna õpetajatele.

Matkale palutakse registreeruda hiljemalt 4. oktoobril https://docs.google.com/forms/d/1fm3iOCElZ6Xm-BcbC45SyITS6ca2M-Vlijp3Gj…

Matkaks kogunemine toimub 8. oktoobril kell 12:00 Tartu kesklinnas Vanemuise teatri alumises parklas. Tulijad jagatakse kahte-kolme gruppi ning seejärel liigutakse militaarveokitega maastikule. Matkal osalejad saavad teada, kuidas sõjaväeliseks rännakuks valmistuda, kuidas katelokiga süüa teha, oma varustust valida ja pakkida jms. Koos tehakse läbi umbes kolmekilomeetrine jalgsimatk. Üritus kestab kokku umbes neli tundi, saab värskes õhus liikuda, sõduri kombel süüa ning pisut oma silmaringi avardada.

Kõigi matkal osalejate terviseohutuse huvides oodatakse matkale COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbinuid või COVID-19 haiguse läbipõdenuid või negatiivse testitulemusega õpetajaid. Kinnises ruumis (sh veoautos sõites) palume kanda maski.

Matkajatel panna selga ilmastikuga sobiv riietus ning kaasa võtta hea tuju.

Lisainfot saab paap.villako@kaitseliit.ee.

Viimati muudetud 29.09.2021