Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Karlova kutsub alanud nädalal külla

Karlova seltsi pressiteade

karlova päev

13. mai / 13.-19. maini toimuvad taas Karlova päevad, mis täidavad linnaosa nii kohalikele kui külalistele suunatud kultuuri- ja meelelahutusüritustega.

Traditsiooniliselt on nädal jagatud erinevateks teemapäevadeks, kust ei puudu ka publiku suured lemmikud Eharoosa kirjandusõhtu, kinoõhtu, kodukohvikud ja lõkkeõhtu Rebase sadamas. Ekskursioonidest on kavas kirjanduslik ringkäik, hommikune ja õhtune fotomatk, linnuretk ning  Karlova koolide ringkäik. Teisipäevase päeva tuumaks on Väike-Tähe 15 aias toimuv kunstioksjon, neljapäeval aga saab jalga keerutada Tartu Kammivabriku klubihoones toimuval tantsuõhtul.
 
Karlova Seltsi esimehe Arne Halli sõnul on kõige rohkem külalisi oodata reedel toimuvale kodukohvikute päevale ning laupäevasele perepäevale loodusmaja ja loomemajanduskeskuse pargis. Taas avab oma uksed üle 40 kodukohviku ning menüüs on küllaga nii kohalikku kui ka eksootikat, leivakõrvaseks pakutakse näiteks ka muusikat ja üllatusesinejaid. 18. mail toimuvale perepäevale oodatakse suuri ja väikeseid, sest tegevust on kuhjaga: osa saab võtta töötubadest, kaubelda kirbukal ja kuulata kontserti erinevatelt esinejatelt.
 
Tutvu Karlova päevade kavaga Karlova Seltsi kodulehel: karlova.ee/karlova-paevad 
 
Karlova päevi korraldab Karlova Selts koos arvukate koostööpartneritega nagu kohvik Anna Edasi, Tartu loodusmaja, Lille maja, Noored Toredate Mõtetega, Spordimuuseum, Päästeamet, Politsei- ja Piirivalveamet, Karlova sadam, Rebase sadam jpt. Festivali toetavad Tartu linn ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.
 
Lisainfo:
Arne Hall, Karlova Seltsi esimees, tel 511 8829.

Viimati muudetud 14.05.2019