Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kolm Tartu muuseumi kutsuvad lapsi liikumisteemalisse laagrisse

Tartu Mänguasjamuuseumi pressiteade

Lapsed laagris

17. oktoober 2023 / Tartu Mänguasjamuuseum, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum ning Tartu Ülikooli botaanikaaed korraldavad koolivaheajal ühise linnalaagri „Paneme maailma liikuma!“, kuhu on oodatud 7–11-aastased lapsed. Laager toimub 24.–26. oktoobril ning igas muuseumis on lastele hulgaliselt põnevaid tegutsemisvõimalusi.

Tartu Ülikooli botaanikaaias saavad lapsed liikuda taimede keskel, kavas on otsimismäng ning tutvumine taimega, kes suudab end kiiresti liigutada, Tartu Mänguasjamuuseum keskendub õues ja muuseumis mängimisele ning Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum sportimisele läbi aja. Kõikidel päevadel on ees ootamas põnevad meisterdamistöötoad, otsimismängud ja loomulikult liikumisaastale sobilikult hästi palju liikumist. Laagripäevadesse on sisse arvestatud ka energiapausid. 

Vaheajalaagrisse saab registreeruda Fienta kaudu. Erivajadusega lapsi oodatakse laagrisse koos saatjaga. Laager toimub mitmes vahetuses ning kui lapsevanem soovib, et laps oleks kindlasti sõbra või pereliikmega samas grupis, palume saata sellekohase kirja aadressile [email protected] või helistada 53 482 682. Lastelaagri pilet kolmeks päevaks on 60 eurot.

Viimati muudetud 17.10.2023