Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image
13°

Kroonuaia silla teetööd piiravad nädala alguses liiklust, bussid on ümbersõidul

Tartu linnavalitsuse pressiteade

Kroonuaia ristmik Foto: Rutt Ernits-Sups

10. juuni / Esmaspäeval, 14. juunil kell 8.30 - 16.30 freesitakse ja paigaldatakse Kroonuaia – Emajõe ristmikul asfaltkatte tasanduskihti. Suletud on väljasõidud Emajõe tänavast Kroonuaia tänavale. 

Tallinna suunal saab liikuda Vabaduse pst – Lai – Jakobi. Supilinna poolsest Emajõe tänavast saab väljuda ringiga Herne tänava kaudu.

Liiklusskeem

Bussiliinid 6 ja 13 on ümbersõidul:

Bussiliinid 6 ja 13 ei läbi Vabaduse pst poolt tulles Palmihoone peatust. Asenduspeatuseks saab peatus Vabadussild.

Bussiliin nr 13 ei läbi Herne tänavalt tulles ajutist peatust Kroonuaia. Asenduspeatusteks on Herne tänaval Herne peatus ja Kroonuaia tänaval Kloostri peatus.

Bussiliikluse skeem

Liiklusmuudatused teisipäeval, 15. juunil

Teisipäeval ,15. juunil kell 8.30 – 20.30 toimuvad asfalteerimistööd Kroonuaia sillal (lõigus Emajõe tn – Ujula tn). Liiklusele on avatud üks sõidusuund suunaga Ujula tänavast Kroonuaia tänavale.

Suletud on väljasõidud Emajõe tänavast Kroonuaia tänavale. Tallinna suunal saab liikuda Vabaduse pst – Lai – Jakobi. Supilinna poolsest Emajõe tänavast saab väljuda ringiga Herne tänava kaudu. Kes soovivad Vabaduse pst poolt sõita Supilinna, siis teekonnaks on Vabaduse sild – Vene ring – Ujula – Sauna tn.

Sauna tänavalt saab vasakpööret sooritada Ujula tänavale kuni õhtuni. Viimane lõpusulgemine toimubki Ujula tänava otsas ja siis juba avatakse Emajõe tänava otsad. Emajõe tänavale on võimalik siseneda ja väljuda.

Liiklusskeem

Bussiliinid 6 ja 13 on ümbersõidul kell 8.30 – 20.30

Bussiliinid 6 ja 13 tulles Vabaduse pst poolt ei läbi Palmihoone peatust. Asenduspeatuseks saab Vabadussild peatus.

Bussiliin nr 13 (tulles Herne tänavalt) ei läbi ajutist peatust Kroonuaia. Asenduspeatusteks on Herne tänaval Herne peatus ja Kroonuaia tänaval Kloostri peatus.

Tööde teostaja on Tref AS. Sulgemise ja ajutise liikluskorralduse eest vastutab Asso Kruusimägi (asso@tref.ee, tel 5154501).

 

Rutt Ernits-Sups

avalike suhete osakond
kommunikatsioonispetsialist

Tel:
Mob: 5554 0731

Viimati muudetud 10.06.2021