Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kultuuriaken soovitab: Nädala kultuurisündmused 08.-14.02

Vastlad

9. veebruar 2021 / Nädala kultuurisündmused 08.-14.02

33 variatsiooni. Andre Hinn (klaver)
09.02. kell 19.00
Vanemuise kontserdimaja

Pianist Andre Hinn on andnud kontserte Eestis ja Saksamaal, astunud üles Pärnu Linnaorkestri ja Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga dirigent Jüri Alperteni juhatusel. Alates 2009. aastast töötab Andre Hinn Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli õppejõuna.
Kavas: Beethoven– "33 variatsiooni Diabelli valsile"
Lähemalt

Tartu Ülikool Maks & Moorits vs AVIS UTILITAS Rapla
09.02. kell 19.00
Tartu Ülikooli spordihoone

Tartu Ülikool Maks & Moorits võtab Paf Eesti-Läti liiga kodumängus vastu AVIS UTILITAS Rapla meeskonna. NB! Tulenevalt koroonaviiruse leviku tõkestamise reeglitest ei ole publikut saali lubatud. Jälgi mängu Delfi Spordi ülekandest.
Lähemalt

Tartu Linna MV suusatamises
10.02. kell 16.00
Tähtvere spordipark

Tartus Tähtvere Spordipargis selgitatakse välja Tartu Linna meistrid suusatamises. Võisteldakse klassikalises tehnikas. Võistlus toimub Lemeks Tartumaa Suusatalv sarja raames.
Lähemalt

Liupäev Ülenurmel
13.02. kell 12.00
Eesti Põllumajandusmuuseum

Kui vastlapäeval liugu ei lase, läheb talv raisku. Võta kaasa oma kelk ja tule Ülenurmele lustima! Teid ootavad: Vastlamängud, hea kõhutäis, salametsa lustinurk, täpsuskelgutamine.
Lähemalt

Johnny uisurock
13.02. kell 16.00
Tartu laululava

Uisuväljakul tiirlevad ja pöörlevad tantsukavaga Tartu uisukooli kasvandikud. Plaadid keerlevad rockooper "Johnny" libreto autori Mihkel Trumani ja ühe väga nimeka üllatuskülalise osavate käte all. Suu teeb magusaks koogipood Mandel. Käes on Johnny uisurocki aeg! Tule Tartu laululava uisuplatsile ja roki ennast välja!
Lähemalt

„Niskamäe naised“
Alates 13.02
Vanemuise suur maja

Perekonnasaaga kahes vaatuses. See on lugu tugevatest naistest ja hingelistest meestest, samuti traditsioonide jõust ja maa väest. Autor Hella Wuolijoki. Lavastaja, dramaturg ja laulusõnade autor Tiit Palu.
Lähemalt

Eike Eplik „Jagatud territoorium“
Alates 13.02
Tartu Kunstimuuseum

Viltuse maja esimese korruse ruume täidavad Epliku skulptuurid ja installatsioonid, mida võib vaadelda kui inimest ümbritsevaid looduslikke või psüühilisi maastikke, milles aeg-ajalt viibime. Millises keskkonnas me elame ja kas mõtleme ka neile, kellega oma territooriumit jagame? Või kas me üldse oskame jagada? Tegemist on edasiarendusega eelmise aasta kevadel Kogo galeriis toimunud näitusele „Biomass – kummitus nurgas“.
Lähemalt

Rohkem sündmusi ja ka huvitegevusi leiab Kultuuriaknast.

Viimati muudetud 16.02.2021