Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Placeholder Placeholder
Background image

Kultuuriaken soovitab: nädalalõpu sündmused 29.04.-1.05

Tartu Linnavalitsuse pressiteade

Volber

29. aprill 2022 / Kultuuriaken soovitab: nädalalõpu sündmused 29.04.-1.05

Saara Pius & Band “Pidu loomariigis” // Jazzkaar 2022
29.04. kell 19.00 Tubina saalis
Jazzkaare perekontsert rõõmustab väikeseid muusikasõpru, viies nad lastele armsasse kuid päris erilisse loomariiki, kus toimetavad kalakesed ja konnad, hiirepoisid, kiisud ja karumõmmid ning ei puudu isegi elevant(s). Kõik nad elavad sõbralikult koos – nii koduloomad kui ka metsaelanikud ja aitavad üksteist. Muidugi saab nalja ka ning tantsida ja laulda otse loomulikult.
Lähemalt

Paul Neitsovi plaadi "Tule" esitluskontsert
29.04. kell 19.00 Hurda saalis
Album “Tule” on Paul Neitsovi esimene autoriplaat, millele on kogutud muusiku omalooming aastatest 2014-2022. Kuus lugu nendest on saanud lauludeks tänu Aapo Ilvese tekstidele. Albumilt leiab nii vanakooli rokki, kui ka hingestatud soolopalasid akustilisel kitarril.
Lähemalt

Elephants From Neptune: 10 aastat esimesest albumist
29.04. kell 21.00 Genialistide klubis
Elephants From Neptune tähistab Tartus oma debüütalbumi sünnipäeva! Sel õhtul tuleb sama debüütalbum esitamisele täispikkuses ning kindlasti ei jää mängimata ka parimad palad läbi aastate.
Lähemalt

Tartu meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemises 2022
30.04.-01.05 A Le Coq spordihoones
Sel nädalavahetusel selgitatakse välja Tartu parimad ilu- ja rühmvõimlejad.
Lähemalt

Lea Dali Lioni mälestuskontsert
30.04. kell 19.00 ERM-is
Kontserdil astuvad üles Jarek Kasar, Teele Viira, Laura Prits, Tanja Mihhailova-Saar, Katre Randmaa-Tamm. Pillidel musitseerivad Lea sõbrad Henno Kelp, Roland Puusepp, Elmar Liitmaa, Are Jaama, Tarmo Sillaots, Virgo Veldi, Hele-Riin Uib ja Martin Trudnikov.
Lähemalt

Estraadiraadio15
30.04. kell 20.00 Emajõe Lodjakojas
Laupäeval, 30. aprillil kell 20 ootab Estraadiraadio oma vanu ja uusi fänne Emajõe Lodjakotta, kus toimub suur sünnipäevakontsert "ESTRAADIRAADIO 15".
Solistidena astuvad üles Tõnis Mägi, Kaire Vilgats ja Signe Hansen.
Lähemalt

Volber
30.04. kell 23.00 Emajõe ääres, Kaarsillal
Volber on tagasi ja tudengid saavad võimu Tartu linnas jälle üheks ööks enda kätte. Selle tähistamiseks paneme Emajõe põlema, korraldame imelise kontserdi kaarsillal, esinejatega, kelle puhul on tegemist unikaalse kooslusega ning teeme muud kärtsu ja mürtsu.
Lähemalt

Kontsertlavastus "Oi, tulõq üles!"
01.05. kell 18.00 ERM-is
Folklooriklubi Maatasa kutsub kontsertlavastusele “Oi, tulõq üles!”
Lõuna-Eesti pärimusest inspireeritud lavastuses saab osa seadetest nii muusikas, tantsus kui tekstides, aga ka spetsiaalselt kontsertlavastuseks valminud autoriloomingust. Kogu esitusele tuleva muusika on seadnud Maatasa muusikud, koreograafia autoriks on Raul Markus Vaiksoo. Laval on Folklooriklubi Maatasa ja Tantsuselts Pikne.
Lähemalt

Rohkem sündmusi ja ka huvitegevusi nüüd Tartust kui ka laiemalt Lõuna-Eestist leiab Kultuuriaknast: https://kultuuriaken.tartu.ee

Viimati muudetud 10.05.2022